Головна / Про освіту / З новими вікнами – затишно школярам

З новими вікнами – затишно школярам

Директорів шкіл на одній з нарад, з метою зменшення споживання пально-енергетичних ресурсів, запросили взяти участь в конкурсі мікропроектів, які відбуваються у рамках "Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2010-2015 роки". Це особливо актуально тепер, коли нам самостійно треба шукати шляхи подолання труднощів сьогодення.

Не залишив цього питання без уваги і директор Борятинського НВК Анатолій Єлізаров. Як мудрий керівник і добрий господар, він зрозумів, що участь у конкурсі – це шанс і можливість покращити умови навчання для учнів та роботи – для працівників школи. Зацікавленість конкурсом стала поштовхом до роботи над мікропроектом "Поточний ремонт Борятинського НВК. Встановлення вікон". Довелося добре попрацювати, щоб за результатами оцінювання цей проект визнали одним з п'яти кращих. Борятинський НВК, поряд з іншими чотирма, став переможцем конкурсу. У травні ми дізналися про перемогу, а вже у серпні встановили 30 вікон у навчальних кабінетах, їдальні, спортивному залі.

Велику допомогу при заміні віконних конструкцій надали батьки учнів, вчителі, односельці. Обсяг роботи був чималий, та ремонтні роботи завершили вчасно. Шкільні приміщення повністю готові до навчальних занять. В народі кажуть: "Хто стукає – тому відчиняють". Ця народна мудрість і клопітка праця допомогли дирекції НВК, спільно з головою батьківського комітету, реалізувати проект.

Свято Першого дзвоника в Борятинському НВК було радісним для всіх. На подвір'ї пахло айстрами, чорнобривцями, лунали щирі слова привітань… Школа вітала гостей, а в шибках новеньких вікон відбивались сонячні промінці.

Марія ДУМАНСЬКА,
вчитель початкових класів
Борятинського НВК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − 14 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!