Про освіту

Секрети успішної підготовки до IELTS Reading

Секція Reading тесту IELTS вважається чи не найлегшою , але це не так. Багато студентів просто не встигають повністю дочитати тексти , і, отже , дають неправильні відповіді . Обмеженість у часі , стрес – все це негативно впливає на оцінку.

Іноді студенти обирають неправильну стратегію : побоюючись не встигнути опрацювати текст до кінця , вони шукають ключові слова із запитання у тексті , а потім , знайшовши їх , читають уривок , сподіваючись відшукати вірний відповідь на запитання. Однак , потрібно запам'ятати , що неможливо правильно відповісти на всі питання , жодного разу повністю не прочитавши текст ( нехай навіть побіжно ) .

Набагато більш успішна стратегія в цьому випадку – це так зване сканування тексту . Ви побіжно переглядаєте текст , а потім вже більш детально працюєте над завданнями , після того , як вловили загальну ідею інформаційного уривка. Проблема в тому , що для того , щоб без проблем сканувати текст на тесті IELTS , потрібні тижні тренувань , інакше при спробі сканування , ви нічого не зрозумієте , і вам доведеться повільно і ретельно читати текст , втрачаючи при цьому багато часу.

Отже, що робити , щоб навчитися швидкого читання англійською мовою ? Звичайно ж , читати якомога більше у процесі підготовки до IELTS в компанії MBA Strategy . Поміняйте своє відношення до читання , перетворите це в задоволення , і ви без праці навчитеся швидко читати . Читайте не тільки тренувальні тексти IELTS , а й художню літературу , причому намагайтеся робити це щодня . Розширюйте свій вокабуляр . У процесі читання ви неодмінно помітите , що відомі вам слова ви читаєте не до кінця. Ви дізнаєтеся слово і переходьте до наступного. Таким чином , чим більше слів ви вивчіть , тим вище буде ваша швидкість читання . Виділяйте , як мінімум , півгодини в день на те , щоб читати , і через деякі час ви побачите свій прогрес.

З розвитком нових технологій читати стає ще простіше і зручніше. Якщо дозволяють кошти , придбайте планшет або електронну книгу з доступом до інтернету. Так ви зможете щодня читати свіжі новини або Вікіпедію . На ці гаджети можна встановити безкоштовний словник і перевіряти значення незнайомих слів. Так само ви можете робити нотатки і записувати слова , які ви дізналися , щоб потім вивчити їх. За допомогою планшета ви зможете читати в будь-якому місці , де б ви не перебували, коли у вас з'являється вільна хвилина для цього. З цією ж метою можна використовувати і телефон , однак , це менш зручно через маленького дисплея.

Джерело: www.mbastrategy.ua

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.