Про освіту

Семінар директорів у Домашівській школі

У його роботі взяли участь завідувач райметодкабінету Галина Гібляк, головний спеціаліст відділу освіти Любов Тот, сільський голова Ольга Ващишин.

Учні школи зустріли гостей щирими привітаннями. Тепла зустріч продовжилась у Народному домі. Сільський голова Ольга Ващишин відзначила добру співпрацю школи та громади села, розповіла про історію будівництва Народного дому.

Школярі виступили перед учасниками семінару з інтегрованим позакласним заходом «Гортаючи сторінками природи». Його учасниками були учні гуртків: «Юні лісівники» (керівник Ірина Возьна), хорового (керівник Наталія Сенько), театрального (керівник Зінаїда Квасній). Проведений захід ілюстрував результати роботи з екологічного виховання школярів.

Завідувач РМК спільно з дирекцією школи провели методичний діалог на тему «Внутрішньошкільний контроль у школі: сучасний підхід», а також обговорили проблеми організації контролю стану позакласної та гурткової роботи у школі. Учасники семінару отримали ряд методичних матеріалів, які є на сайті Домашівської школи.

Завідувач райметодкабінету Галина Гібляк та головний спеціаліст відділу освіти Любов Тот відзначили високий рівень проведеного заходу, а також подякували керівникам гуртків, яких представив присутнім директор школи Богдан Петрашкевич.

Директор школи Богдан Петрашкевич представив основні напрями розвитку Домашівської ЗШ І-ІІ ст., поділився досвідом роботи «Гурткова робота – один із видів позакласної роботи у навчально-виховному процесі школи», а також з пріоритетного напряму школи «Шкільне лісництво» та назвав позитивні досягнення обдарованих учнів школи.

Підсумувала роботу семінару завідувач РМК Галина Гібляк, яка визначила, що форми його проведення та підготовлені презентації свідчать про належний рівень ІКТ – грамотності дирекції школи та відзначила високу професійну компетентність директора Домашівської ЗШ І-ІІ ст. Богдана Петрашкевича, його науковий та інноваційний підходи в управлінській діяльності.

Марія ПЛЯЦКО,
педагог-організатор Домашівської ЗШ І-ІІ ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews