Головна / Про освіту / Шануймо рідну мову!

Шануймо рідну мову!

Кожний народ вшановує свою мову. У Ванівському НВК з 21 по 25 листопада проходив тиждень української мови. Він розпочався урочистою лінійкою під назвою "Мова моя калинова", яку підготували учні 6 та 8 класів під керівництвом своєї учительки М. Гудзик.

Проведено низку цікавих та пізнавальних заходів. Це і відкриті нестандартні уроки, і конкурс стінних газет та інтелектуальні ігри, і літературномузичні композиції та різноманітні конкурси (вікторини "Мова  диво", "Синтаксис  це цікаво", чайнворд "А ми це вивчали!", "Диктант для всіх  і великих, і малих"). Упродовж тижня школярі та вчителі познайомилися з історією українського народу та тернистим шляхом розвитку його мови, вчилися майстерно висловлюватися, а старшокласники спробували свої сили у створенні власних проектів. Так, учениця 9 класу Ольга Боровицька підготувала інформаційний проект "З історії розділових знаків".

Заключним акордом святкового тижня стала розважальнопізнавальна гра "Мовчазний майстер", яку провели учениці 9 класу Ольга Боровицька, Марія Сеньковська та Катерина Мужайло. Усі були в захопленні від декламування віршів, гуморесок і різноманітних пізнавальних завдань. Переможці мовознавчих конкурсів та вікторин  відзначені грамотами та нагороджені призами.

О. ІВАСЕНКО, учитель української мови та літератури Ванівського НВК.    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 − four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!