Про освіту

Ще один інтерактивний простір від БФ «СОС Дитячі містечка України» відкрили у бібліотеці Борислава

Це вже третій такий простір для дітей на Львівщині, який відкрили у межах ініціативи благодійного фонду.

Сьогодні, 22 березня, відбулось відкриття сучасного інтерактивного  простору у Бориславській публічній бібліотеці на Дрогобиччині.

Бориславська публічна бібліотека  одна із основних закладів культури міста, в якому безпосередньо обслуговуються читачі, які беруть книги додому, проводиться масова робота, створюються та діють для  користувачів об’єднання і клуби за інтересами, формується бібліотечний фонд  універсального профілю, розрахований на задоволення всебічних запитів  користувачів.

У бібліотеці встановили інтерактивний дитячий стіл та інтерактивний дисплей, фліпчарт магнітний, закупили більше десятка настільних ігор та пазлів для дітей різного віку, дивани, крісло-грушу, сухий басейн, стелажі та різне умеблювання, а також вогнегасник та генератор.

«Дякую, Бориславській громаді, що не побоялися інноваційних змін  та дозволила нам  створити у своїй бібліотеці сучасний та інтерактивний простір для дітей, які є нашим майбутнім. Бажаю вашій громаді процвітання, розвитку і звичайно, щоб наші діти жили у мирній Україні, яка найближчим часом переможе», – зазначила директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк.

Нагадаємо, у межах ініціативи «СОС Дитячі містечка України» у співпраці з департаментом з питань культури, національностей та релігій облаштували вже 8 інтерактивних просторів у бібліотеках Львівщини. Офіційне відкриття відбулося вже у бібліотеках Яворова, Старого Самбора та Борислава. Також незабаром відкриття інтерактивних кімнат відбудеться у  Пустомитах, Дрогобичі, Золочеві, Східниці та Новояворівську.

Голос Сокальщини на GoogleNews