Про освіту

В Новояворівську школярам провели профорієнтаційні заходи щодо вибору майбутньої професії

Одним з найважливіших рішень в житті кожної людини є вибір професійної діяльності, від якої залежатиме реалізація її прагнень і бажань.

Щоб допомогти випускникам у виборі майбутньої професії та зорієнтувати їх на актуальні на ринку праці професії та спеціальності, Новояворівська міська філія Львівського ОЦЗ постійно проводить профорієнтаційні заходи для учнівської молоді. 17 січня цього року в приміщенні Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ для учнів 9 класу Новояворівського НВК “ЗОШ ІІ ст.-ліцей” відбувся профорієнтаційний захід, який мав на меті донести інформацію про різноманітний світ професій, їх потребу на сучасному ринку праці. Школярів орієнтували на свідомий та виважений підхід при виборі професії. Фахівець служби зайнятості наголосила, що під час вибору професії дуже важливо враховувати власні інтереси, нахили, здібності, бажання, темперамент та риси характеру.

Присутніх застерегли від помилок, які найчастіше допускають молоді люди, обираючи свій майбутній фах. Усім учасникам профорієнтаційного заходу було запропоновано пройти психодіагностичне тестування та переглянули профорієнтаційні відеоролики. Діти отримали позитивне враження, актуальну і корисну інформацію. Тож, сподіваємось, що правильний вибір професії вбереже молодь від багатьох розчарувань у майбутньому.

Христина ШАВЕЛЬ, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ.

 

65981607
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.