Про освіту

Слово за слово – складеться мова

Згідно з «Програмою розвитку української мови…» у Тартаківській ЗШ І-ІІІ ст. відбувся виховний захід «Читай, дивись і слухай українське!», який підготували вчителі української мови та літератури. У заході брали участь учні 5, 9 та 11 класів. Вони пригадали символи України, історичні святині України, виконали безліч пісень, присвячених Україні. 

9 листопада у школі проходили заходи до Дня української писемності та мови, спрямовані на розвиток творчості учнів, поглиблення знань з української мови. Свято розпочалося акцією «Одягни вишиванку на свято», в якій взяли участь вчителі та учні школи. 
 
Класний керівник другокласників Н. Михайлюк разом зі своїми вихованцями зробили мультимедійну презентацію про виникнення письма, а класний керівник 3 класу В. Булка з учнями підготували літературномовну композицію «Передаймо нащадкам наш скарб – рідну мову!» 
 
Для учнів 1-4 класів педаго-горганізатор Р. Братунь провела мовну вікторину «Чи знаєш ти українську мову?» А вчителісловесники С. Н. Бондарчук, М. Я. Матерна, О. Б. Звадюк підготували виховний захід «Мово моя – найдивніше диво!», в ньому взяли участь учні 5-11 класів, які виразно читали напам’ять віршовані та прозові твори, виконували пісні. 
 
Також учні нашої школи стали активними учасниками конкурсу творчих робіт: «Мова – душа нації», «Українська мова у моєму житті та житті моєї родини» та конкурсу знавців рідної мови імені П. Яцика (шкільний етап).
 
М. МАТЕРНА, керівник гуртка журналістики Тартаківської ЗШ І-ІІІ ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.