Головна / Про освіту / Слухачі Сокальської МАН відпочили в таборі для обдарованої молоді

Слухачі Сокальської МАН відпочили в таборі для обдарованої молоді

На базі санаторію «Нафтуся Прикарпаття» що у селі Модричі Дрогобицького району Львівської області проходила літня профільна гуманітарна школа-табір для обдарованої учнівської молоді області. Там мали змогу навчатися і відпочивати 50 переможців всеукраїнських, обласних учнівських олімпіад з української мови і літератури, історії та правознавства, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з історії,української мови та літератури, правознавства, а також Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і Міжнародного літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Серед них – слухачі Сокальської Малої академії наук Чабаренко Юлія та Якубишин Анастасія.

Учасники за період навчання в обласній літній профільній школі впродовж 11 днів, окрім оздоровлення, як винагороду за сумлінну інтелектуальну працю і її високі результати мали можливість здобути нові знання з української мови та літератури, історії та етнології, поглиблено вивчаючи життєвий і творчий шлях геніального українського письменника Івана Франка.

Окрім того, учні мали  пізнавальні та унікальні екскурсії. Відвідали музей «Небесної сотні» ( м.Івано-Франківськ), меморіальний комплекс «Дем'янів лаз» (урочище Дем'янів Лаз біля Івано-Франківська), історико-меморіальний музей Степана Бандери (с.Старий Угринів) та Гошівський монастир. Багато нового та цікавого дізнались під час екскурсії в музей-садибу Івана Франка у селіНагуєвичі. Відвідали сільську церкву та цвинтар, де поховані батьки Івана Франка.  Учасники обласної літньої школи отримали незабутні враження та емоції від знайомства з чорноморськими дельфінами та морськими котиками у дельфінарії «Оскар» м.Трускавець та різноманітними тваринами, що представляють сотні різних видів світової фауни у зоопарку «Лімпопо» с. Меденичі Дрогобицького району.

Учні організували літературний вечір ”Тричі мені являлася любов…”,присвячений ліричній поезії Івана Франка. Діти, складаючи сценарій вечора, дізнались багато нового з біографії письменника. Вони розказали про ці важливі моменти усім слухачам. Також декламували вірші, співали пісні на слова Франка. Зімпровізували навіть перформенс «Зів'яле листя».

11 днів у літній школі-таборі у санаторії «Нафтуся Прикарпаття» залишаться у пам’яті усіх її учасників приємними спогадами та незабутніми враженнями. А юні слухачі готові до творчої праці в Сокальській МАН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!