Головна / Про освіту / Сокальчани мають змогу вступити на навчання у школу охорони здоров’я та соціальної праці в Братиславі

Сокальчани мають змогу вступити на навчання у школу охорони здоров’я та соціальної праці в Братиславі

В рамках співпраці між Благодійним фондом «Карітас»-Сокаль та Високою школою охорони здоров’я та соціальної праці Святої Альчбети в Братиславі відбувся візит професора закладу Гіоргія Хердіча до Сокаля і Червонограда. Пан професор розповів про умови вступу до навчального закладу. Мова йшла про денну і екстерну форми навчання, умови проживання та можливості працевлаштування студентів.

У відділі освіти Сокальської РДА пан Хердіч поспілкувався із начальником відділу освіти Романом Монастирським, директорами та випускниками шкіл Сокаля, представниками громадських організацій та ЗМІ. Як зазначив професор, університет св. Альчбети зацікавлений у вступі 1520 абітурієнтів, які матимуть змогу навчатись на одному із факультетів: соціальної роботи, туризму, психології менеджменту тощо. Мова викладання – словацька, польська, мадярська чи англійська. Навчання платне, проте студенти можуть отримати стипендію, а також працевлаштуватись, таким чином здешевлювати вартість навчання та проживання. Гості зі Словаччини також мали екскурсію Сокалем.

Мар’яна ЯРЕМЧУК, менеджер БФ «КарітасСокаль».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − twelve =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!