Головна / Про освіту / Сокальчани представляли Україну на міжнародному математичному конкурсі

Сокальчани представляли Україну на міжнародному математичному конкурсі

У 2015 році вчитель Угринівської школи Царинський Віталій Іванович і учень 6 класу цієї школи Царинський Максим долучилися до проекту співпраці Міксіке (європейське освітнє онлайн середовище) з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії. Максим став переможцем Національного фіналу у своїй віковій категорії й в складі команди від України взяв участь у травні 2015 року в Міжнародних змаганнях Прагліміне ( ПРАНГМІЛІНЕ – змагання по усному математичному рахунку) в Ризі (Латвія). Віталій Іванович посів 2 місце у своїй віковій групі за результатами Національного фіналу.

У 2016 році Царинський Максим, учень Сокальської гімназії, перейшовши у старшу вікову групу, зайняв 2 місце, а Царинський Віталій Іванович 3 місце у своїх вікових групах за результатами Всеукраїнського національного фіналу.

Велика делегація від України, кількістю 42 людини, вирушили 5 травня на міжнародний фінал у Мурську Соботу в Словенію. Серед них були: куратор проекту від МОН України Кудренко Богдан Віталійович, координатор проекту в Україні Носкова Маргарита Вячеславівна, координатори Запорізького і Дніпропетровського регіонів, група педагогів з обміну досвідом,а також призери національних змагань усіх вікових груп.Фінансування поїздки здійснювали організатори проекту.

Делегація побувала в Польщі,Чехії, Австрії,Словенії, Угорщині, на Закарпатті України. Враження від відвідин Кракова, Відня, Будапешта, Мурської Соботи,Ужгорода, Мукачева переповнили всіх. Фінал усного математичного рахунку – це не лише змагання, а й пам’ятна мандрівка. Чітка і продумана логістика поїздки, поєднання відпочинку з екскурсійними маршрутами, – все це сприяло оптимальному результату наших учасників команди. В цілому всі без виключення учасники підійшли до фіналу у "бойовій формі".

Наступним кроком у реалізації даного проекту стане створення сторінки в мережі Facebook та вибір тем проектів колективами шкіл – учасниць проекту. В подальшому на підставі цього вибору тем розпочнеться тісна співпраця між школами.

Вітаємо родину Царинський і бажаємо їм нових успіхів!!!!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!