Головна / Про освіту / Сокальчани на Всеукраїнських змаганнях із легкої атлетики “Старти надій”

Сокальчани на Всеукраїнських змаганнях із легкої атлетики “Старти надій”

З 25 вересня по 16 жовтня п’ятнадцять  учнів Сокальської гімназії імені Олега Романіва перебували в Міжнародному дитячому центрі "Артек". Ми їздили  захищати честь Львівщини на Всеукраїнських змаганнях із легкої атлетики  "Старти надій" (команда нашої школи вже всьоме бере в них участь). Змагання  відбулися впродовж перших п’яти днів, але цього часу вистачило, щоб  зрозуміти: одних лише спортивних умінь замало, потрібні надзвичайна  дисципліна та організованість. Підбадьорювали нас наші невтомні  наставники Ольга Іванівна та Сергій Іванович Лаговські.

А далі був відпочинок. Звичайно, ми і у школі навчалися (кожен день було  чотири уроки), адже всетаки надворі осінь.
Хто з нас перший раз побував в "Артеку", отримав набагато більше вражень, ніж очікувалося. Адже "Артек"  це не просто табір, це ціла маленька  планета, оточена мальовничими горами та морем.

Всі ці дні ми засинали і прокидались, дивлячись на море, адже з вікон нашої кімнати відкривався мальовничий вид на нього і скелі Адалари.
Неможливо описати словами казкову красу природи краю, у якому  розташований табір. З території головного стадіону в коротких перервах під  час тренувань і змагань можна було побачити майже всю територію  "Артеку", а також легендарну Медвідьгору. Дуже шкода, що прохолодна  погода не дала нам можливості скупатися у морі. Однак артеківці ще продовжили собі літо  деякий час ми ходили в одязі на короткий рукав. Як би хотіли, щоб в нашому рідному Сокалі також росли ялини з величезними  шишками, бананові дерева та пальми!

Ми ніколи не забудемо наш виступ на конкурсі візиток, де загін отримав  гранпрі. Вожаті були не просто нашими керівниками, а друзями і посправжньому раділи кожній нашій перемозі. Нам подобались усі без  винятку конкурси, і в усіх ми брали участь. В "Артеку" кожен день  окрема  пригода!

Ірина ТРОШИНА, уч. 4(8) класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!