Про освіту

Сокальчани на Всеукраїнських змаганнях із легкої атлетики “Старти надій”

З 25 вересня по 16 жовтня п’ятнадцять  учнів Сокальської гімназії імені Олега Романіва перебували в Міжнародному дитячому центрі "Артек". Ми їздили  захищати честь Львівщини на Всеукраїнських змаганнях із легкої атлетики  "Старти надій" (команда нашої школи вже всьоме бере в них участь). Змагання  відбулися впродовж перших п’яти днів, але цього часу вистачило, щоб  зрозуміти: одних лише спортивних умінь замало, потрібні надзвичайна  дисципліна та організованість. Підбадьорювали нас наші невтомні  наставники Ольга Іванівна та Сергій Іванович Лаговські.

А далі був відпочинок. Звичайно, ми і у школі навчалися (кожен день було  чотири уроки), адже всетаки надворі осінь.
Хто з нас перший раз побував в "Артеку", отримав набагато більше вражень, ніж очікувалося. Адже "Артек"  це не просто табір, це ціла маленька  планета, оточена мальовничими горами та морем.

Всі ці дні ми засинали і прокидались, дивлячись на море, адже з вікон нашої кімнати відкривався мальовничий вид на нього і скелі Адалари.
Неможливо описати словами казкову красу природи краю, у якому  розташований табір. З території головного стадіону в коротких перервах під  час тренувань і змагань можна було побачити майже всю територію  "Артеку", а також легендарну Медвідьгору. Дуже шкода, що прохолодна  погода не дала нам можливості скупатися у морі. Однак артеківці ще продовжили собі літо  деякий час ми ходили в одязі на короткий рукав. Як би хотіли, щоб в нашому рідному Сокалі також росли ялини з величезними  шишками, бананові дерева та пальми!

Ми ніколи не забудемо наш виступ на конкурсі візиток, де загін отримав  гранпрі. Вожаті були не просто нашими керівниками, а друзями і посправжньому раділи кожній нашій перемозі. Нам подобались усі без  винятку конкурси, і в усіх ми брали участь. В "Артеку" кожен день  окрема  пригода!

Ірина ТРОШИНА, уч. 4(8) класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Голос Сокальщини на GoogleNews