Про освіту

Сокальська міська рада цього року недоотримала понад 30 мільйонів гривень освітянської субвенції

Вчора представники Львівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Сокальську міську раду. Мета зустрічі – вивчити проблеми громад на місцях, спільно шукати шляхи вирішення.

Про це повідомляють у Сокальській міській раді.

З керівниками структурних підрозділів міської ради та керівниками комунальних закладів зустрілися Василь Абаімов – виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, Андріан Фітьо – консультант з бюджетних питань у Львівській області, Володимир Хрущак – консультант з комунікацій, Світлана Сидорик та Наталія Сподарик – головні спеціалісти відділу по роботі з ОТГ та іншими фінансовими органами Департаменту фінансів Львівської ОДА.

Міський голова Сергій Касян подякував представникам Асоціації міст України за те, що допомагають територіальним громадам у вирішенні питань, консультують. На Сокальщині наразі є нагальних три питання, які потребують якнайшвидшого вирішення. Цьогоріч міська рада недоотримала понад 30 млн грн освітянської субвенції, тому необхідно вирішувати цю проблему на державному рівні, адже вчителі мають отримувати надбавки за престижність праці. Друге важливе питання – наповнення бюджету, покращення показників дохідної частини, над цим питанням теж працюють. Третя проблема – стан інфрастурктури в ОТГ,багато доріг перебувають в незадовільному стані.

Кожен керівник відділу охарактеризував стан справ та проблемні питання у галузях. Представники Асоціації міст України спільно з органами місцевого самоврядування напрацьовуватимуть пропозиції громад і звертатимуться на державному рівні для вирішення проблемних питань.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.