Про освіту

Сокальські гімназисти – перші на фестивалі фізики та математики у Дрогобичі

27-28 жовтня на базі санаторію "Нафтуся Прикарпаття" у с. Модричі Дрогобицького району проходив обласний фестиваль математики та фізики.

Він проводився з метою розвитку творчих здібностей, зацікавлення фізико-математичними науками, формування у старшокласників умінь на високому рівні викласти та обґрунтувати свою точку зору з приводу поставленої задачі, працювати індивідуально та колективно, здійснювати самостійну пошукову роботу, полемізувати.

Сокальщину презентували на фестивалі юні математики Сокальської Малої академії наук учнівської молоді (на знімку  зліва). Команда МАН у складі Святослава Кунанця, Юлії Мусій, Вікторії Пономаренко  учнів 10 класу, Назарія Бачинського, Назарія Мачинського, Богдана Барила  учнів 11 класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва показала злагоджену гру, відмінні знання з математики і посіла перше місце.
Ігри математичного туру проводилися в чотири раунди: перший  "Колектив"; другий  "Сума"; третій  "Один за всіх…"; четвертий  "Всі за одного…".

Районну команду підготувала до фестивалю вчитель математики Сокальської МАН та Сокальської ЗШ №4 Лариса Кровіцька.

Манівці нагороджені дипломом першого ступеня, цінними призами, а найбільшим подарунком стала екскурсія в с. Нагуєвичі у музейсадибу Івана Франка.

Дякуємо за підтримку батькам вищезазначених слухачів МАН, відділу освіти, районному методичному кабінету та Сокальській гімназії імені Олега Романіва за співпрацю у розвитку обдарованих дітей.

Світлана МУСІЙ,
директор Сокальської Малої академії наук.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.