Головна / Про освіту / Сокальський професійний ліцей відремонтували учні

Сокальський професійний ліцей відремонтували учні

Добре підготувалися до нового навчального року в Сокальському професійному ліцеї. Ремонт зробили власними силами. У серпні учні, які здобувають будівельні спеціальності, закінчили ремонт другого поверху гуртожитку і почали ремонтувати п’ятий: замінили всі двері, декоративно поштукатурили коридори тощо. Також капітально відремонтували майстерню, коридор на третьому поверсі навчального корпусу, замінили на металопластикові 14 вікон у гуртожитку, майстерні та кабінетах, поклали плитку на підлозі в кабінеті перукарської справи, поміняли батареї опалювання в спортзалі тощо. І здали в експлуатацію новозбудовану котельню. Всього виконано робіт на загальну суму більше 100 тис. грн.

За доброю традицією, щоліта групи кухарів проходять виробничу практику на базах відпочинку, розташованих на узбережжі Чорного моря. І цього літа в Одеській та Миколаївських областях працювали і відпочивали 90 дівчат та юнаків. Вони отримували 50 відсотків заробітної плати, а за хорошу роботу – премії. Діти-сироти мали повну зарплату.

 Наші учні проходили виробничу практику на підприємствах Сокальщини та Волинської області. Зароблені ними кошти також використаємо на ремонти та покращення матеріально-технічної бази ліцею.

 Дякуємо за сумлінну працю учням, а їх батькам – за спонсорську допомогу.

Ольга КРАСІЛЬЧУК,
директор Сокальського •професійного ліцею.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + 17 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!