Головна / Про освіту / Відбулась зустріч з бійцем батальйону «Айдар» Василем Безузом

Відбулась зустріч з бійцем батальйону «Айдар» Василем Безузом

"Із заходу на схід – єдиний український рід" – під таким гаслом пройшла зустріч з бійцем батальйону «Айдар» Василем Безузом, організована класним керівником 2 класу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 Любов’ю Шульган під час проведення тижня початкових класів у школі. 

Школярі мали змогу поглибити знання про нашу Україну. Згадали імена Героїв Сокальщини, які віддали своє життя за кращу долю народу, щастя та свободу. Зокрема, хвилиною мовчання вшанували випускника школи Антона Козачука. Вчитель розповіла учням про святині держави. Адже, повага до історичного минулого і майбутнього неодмінно сприятиме формуванню національної свідомості молодого покоління. Спільно з дітьми дійшли до висновку, що ніхто не має права зазіхати на нашу єдність і цілісність, тому що Україна ніколи не поневолювала інші народи, не вела загарбницькі війни, а лише захищала себе від ласих на чуже добро близьких і далеких сусідів.

Батько учня 2 класу Олександра Безуза, боєць АТО Василь Безуз розповів школярам про нелегкі бойові будні, настрої захисників Батьківщини. Гість показав маленьким школярам фотографії з зони бойових дій та умов проживання.

Емоційна розповідь п. Василя була наскрізь пронизана любов’ю до України, прагненням українських військових захищати кожен клаптик рідної землі. Він наголосив, що патріотизм потрібний не тільки в надзвичайних ситуаціях, а й у повсякденному житті. Закликав дітей бути патріотами своєї держави, примножувати й шанувати її традиції. 

Надовго запам’ятаються всім присутнім рядки поезії про Україну, її Героїв, які учні читали з гордістю і одночасно з душевною тривогою. 

Усі присутні піднесено виконали Гімн України. 

Такі зустрічі залишають у маленьких душах віру у краще майбутнє нашої держави, нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу й цілісність України.

Діти передали малюнки, ангелики, сердечка для друзівпобратимів Василя Безуза, зроблені своїми руками.

Слова подяки і шани прозвучали від усього педагогічного колективу з вуст заступника директора з виховної роботи школи Світлани Практики. Батьки учнів 2 класу передали гостинці побратимам п. Василя.

Любов ШУЛЬГАН, вчитель початкових класів Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!