Головна / Про освіту / Відбувся фінал Всеукраїнської олімпіади «Європейські студії»

Відбувся фінал Всеукраїнської олімпіади «Європейські студії»

У Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка проходив фінал Всеукраїнської олімпіади «Європейські студії». Ця олімпіада проводилась для старшокласників середніх шкіл за підтримки історичного факультету Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, спільно з програмою Єврокомісії «еTwinning Plus Ukraine», громадською організацією «Сучасний світ молоді», а також за підтримки представництва Європейського Союзу в Україні.

Олімпіада проводилась у ІІ етапи: заочний та очний. Завданням І етапу було написати есе на одну із запропонованих тем, котрі стосувалися актуальних проблем європейської історії, зовнішньої політики Європейського Союзу та відносин Європейського Союзу з Україною.

ІІ етап – це участь у фінальній стадії олімпіади, котра передбачала виконання тестових завдань.

Учасниками цієї олімпіади були учні 11 класу Сокальського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Наталія Братунь, Богдан Стемковський, Юрій Хавщ. Вони також є активними членами шкільного євроклубу «Юні європейці» (керівники євроклубу – Н. Сулима та С. Гарасан).  Згідно з результатами І етапу олімпіади ці учні були запрошені до Києва для участі у фіналі. Фіналістами стали кращі есеїсти, котрі представляли різні регіони України. Усього їх було 43 учасники.

Усі учасники та переможці були нагороджені дипломами, грамотами та цінними подарунками, які вручали посол Іспанії в Україні, представники Європейського Союзу в Україні, громадської організації «Сучасний світ молоді», історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Наталія СУЛИМА, вчитель англійської мови Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей».

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine + 13 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!