Про освіту

Відбувся ІІІ етап XV юнацького чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

У Сокальській ЗШ №2 відбувся ІІІ етап XV юнацького чемпіонату Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?". У змаганнях взяли участь 27 команд (по 6 гравців в кожній), які представляли Сокальську гімназію, Сокальські ЗШ №2, СЗШ №3, ЗШ №4, ЗШ №5, Червоноградський Будинок юнацької та учнівської творчості, Варязьку, Волицьку, Жвирківську, Острівську, Поторицьку, Сілецьку та Хоробрівську школи.

Ця гра мала розставити чимало крапок над "і". Після двох етапів визначалося тріо команд, які стали головними претендентами на чемпіонський титул: "Бандерштат" та "Rosenrot", які представляють Сокальську гімназію та колектив Червоноградського БДЮТ  "Ліга джентльменів". У разі своєї перемоги в цьому етапі шанси включитися в чемпіонську гонку мали команди Сокальської ЗШ №2  "Карта пам'яті" та Сокальської гімназії  "Сокальські вуйки".

Переможцем першого туру стала "Ліга джентльменів", яка на одну правильну відповідь відірвалася від "Бандерштату" та на дві  від "Rosenrot". В другому турі "Rosenrot" та "Ліга джентльменів" набрали однакову кількість ігрових очок. Тому для визначення переможця довелося застосовувати додатковий показник  рейтинг складності запитань. Він виявився вищим в команди з Сокальської гімназії. Ще одна команда з Червонограду  "Dark Hearts" фінішувала третьою. Заключний тур гри вийшов дуже рівним та багатим на несподіванки. 

Переможцем гри стала команда Сокальської СЗШ №3  "Step up", друге та третє місця в команд з гімназії  "МНТУ" та "Rosenrot". Стабільно хороша гра протягом всієї дистанції дозволила "Лізі джентльменів" (капітан Михайло Леськів) здобути таку бажану перемогу. Друга сходинка п'єдесталу пошани в "Rosenrot" (капітан Олексій Джусь). "Бронзу" етапу виборов "Бандерштат" (капітан Іван Бойко). Кращий результат серед сільських навчальних закладів показали хоробрівські "Na'Vi" (капітан Сергій Хома). 

Таким чином після трьох ігор на п'єдесталі пошани дуже гаряче  лідером турніру з 82 балами залишається "Бандерштат" (на знімку). Лише на два залікових пункти від нього відстають "Rosenrot" та "Ліга джентльменів". Така щільність результатів дозволяє зробити прогноз на те, що в заключних іграх сезону буде цікаво.

Організаторами XV юнацького чемпіонату Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?", виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та Сокальська райдержадміністрація. Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань  інтернетмережі "BestLink", фірмі "Ніка", піцерії "Фігаро", працівникам Сокальської ЗШ №2, інформаційним партнерам ігор "Що? Де? Коли?" на теренах Сокальщини: ТРК "Сокаль", інтернетпорталу "Сокаль і Сокальщина", часопису "Голос з-над Бугу".

Володимир ВОЙТЮК, президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

 

      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.