Головна / Про освіту / Відбувся творчий звіт учнів Пристанської школи

Відбувся творчий звіт учнів Пристанської школи

5 червня на подвір'ї Пристанської школи було не по-літньому гамірно та неспокійно. Тут зібралася вся шкільна родина: діти, батьки, вчителі – усі, хто не байдужий до життя школи, села, талантів дітей. Саме в цей день відбувся творчий звіт учнів школи. Протягом цілого року діти наполегливо працювали в народознавчому напрямі: збирали матеріал, систематизували його, готували презентації.

Так, учні 1, 2 класів зібрали цікаву інформацію про рослини нашої місцевості, дізналися про їхні лікувальні властивості і з захопленням розповідали про це слухачам.

Наганяли апетиту гарячі вареники, український борщ. Так учні 3,4 класів знайомили присутніх із традиціями нашої кухні. Все це було "приправ­лено" запальними танцями.

Виступ п'ятикласників налаштував гостей на таємничий, загадковий лад. Діти переповідали легенди і перекази нашого села, записані від старожилів.

Пристань – село не тільки працьо­витих, але й талановитих людей. Тут у кожній хаті шанують, знають задушевні українські пісні. Проте найвідомішими поціновувачами, виконавцями цього народного жанру є родини Бовтюхів, Сироїжків, Мазуриків. Безліч призабутих пісень знає Михайло Жуковський. Цю ділянку народознавства досліджували учні 6 класу, про що успішно і творчо відзвітували.

Наші односельчани здавна вміли берегти пам'ять про історичні події, видатних людей, віддавали їм належну шану. Завдяки їхній наполегливій праці, натхненню в нашому селі зведено пам'ятник Свободи, височить могила Січовим Стрільцям. Історію виникнення цих та інших пам'ятних знаків вивчали учні 8 класу.

Досить багатий історичний і фото­матеріал зібрали учні 9 класу. Вони досліджували обрядові традиції нашого села.

І хоча надворі літо, і звіт уже відбувся, проте дітей та вчителів надалі чекає кропітка робота в цьому напрямі.

Галина МАЗНИК,

класний керівник 6 класу Пристанської школи.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!