Головна / Про освіту / Старт нового ігрового сезону

Старт нового ігрового сезону

 23 листопада, в приміщенні Сокальської СЗШ №3, стартував І етап XIІ юнацького чемпіонату Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?". На цих змаганнях був встановлений новий рекорд чемпіонатів Сокальщини, за кількістю учасників, оскільки в першій грі взяли участь аж 30 команд. Географія навчальних закладів була дуже широкою: Сокальська гімназія, Сокальські ЗШ №2, СЗШ №3, ЗШ №4, ЗШ №5, Червоноградський Будинок юнацької та учнівської творчості, Угнівська, Двірцівська, Жвирківська, Забузька, Острівська, Поторицька, Сілецька, Тартаківська, Хоробрівська загальноосвітні школи.

 Гра проходила надзвичайно емоційно, бо команди дуже бурхливо реагували на кожну свою правильну відповідь. Також цьому етапу не бракувало інтриги, до останнього запитання гри команда Червоноградського БДЮТ  "Lucky strike" (капітан – Тетяна Котик) та команда Сокальської гімназії  "Бандерівці" (капітан – Ірина Трошина) йшли нога в ногу. Проте на фінальному запитанні нерви виявилися міцнішими у команди "Lucky strike", яка всетаки змогла дати правильну відповідь на це запитання і вирватись на перше місце. На другому місці залишились "Бандерівці", "бронза" етапу, завдяки додатковому показникові  рейтингу складності запитань  в команди Сокальської гімназії "Full house" (капітан – Анастасія Киричок). Кращою сільською командою етапу стала команда "ОстрівIsland" (капітан – Вікторія Петрига). До закінчення чемпіонату залишається ще 4 етапи, які можуть внести багато нового в розташування лідерів сезону.
 
А 25 листопада в приміщенні диско-клубу "Вікторія", розпочався Десятий ювілейний чемпіонат Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?". В змаганнях, взяли участь 18 кращих команд Сокальщини. Стартова гра закінчилась дуже впевненою перемогою п’ятиразового чемпіона Сокальщини, команди зі Жвирки  "1715" (капітан – Тарас Малюх). Друге місце, завдяки останньому запитанню, виборола команда "Чемпіони" (капітан – Олександр Хлєвной), яка є діючим чемпіоном району з гри "Що? Де? Коли?". Замкнули п’єдестал пошани "Деміурги" на чолі з Миколою Сідельником.
 
Організаторами XIІ-го юнацького та X чемпіонату Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?" виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділ освіти та відділ у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.
 
Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань  дискоклубу "Вікторія", інтернетмережі "BestLink", фірмі "Ніка", піцерії "Фігаро", працівникам Сокальської гімназії, інформаційним партнерам ігор "Що? Де? Коли?" на теренах Сокальщини ТРК "Сокаль", інтернетпорталу "Сокаль і Сокальщина", часопису "Голос знад Бугу".
 
Володимир ВОЙТЮК, президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.
 
 
 
 
Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!