Головна / Про освіту / Святий Миколаю, прийди до нас з Раю…

Святий Миколаю, прийди до нас з Раю…

 Напевно, немає жодної дитини на нашій галицькій землі, яка б не промовила цих слів напередодні дев’ятнадцятого грудня. Як і нема жодної дитини, якої б не почув цей Святий покровитель. Не оминув він і діток Опільського НВК "ЗШ І ст.  дитячий садок".

Вже впрдовж багатьох років існує тут добра традиція зустрічати в цей день гостей із Забузької ЗШ І-ІІІ ст., які створюють для наших учнів чудове і кожен раз неповторне свято. Ось і цього разу завітали до нас учні 8-го класу зі своїм класним керівником Любов’ю Хтей, розповіли про життя Святого Миколая, його добрі вчинки. З ласкою і теплими словами зверталися до наших вихованців Ангелики, з гумором та жартами  непосидючий Антипко. Діти Опільського НВК із захопленням спостерігали за дійством, розповідали вивчені віршики, разом співали. Наприкінці свята Святий Миколай разом із своїми помічникамиАнгеликами пригостили всіх гостинцями та вручили подаруночки.

Дякуємо щедрим спонсорам нашого свята, а саме: Аслану Бітієву, Ігореві Тоту, Марії Вільховій, Василю Хомі, Володимирові Караману, Ользі Василів, Володимиру Іванюку за розуміння, доброту та щире серце. Нехай Святий Миколай зсилає їм свою ласку, обдарує їх та їхні родини здоров’ям, теплом, достатком за їх добрі вчинки. Найщиріші побажання їм у переддень Нового року та Різдва Христового від вчителів, батьків та вихованців.

Галина ДМИТРІВ, директор Опільського НВК “ЗШ I ст.  дитячий садок”.

Людмила РАНЦЯ, голова профспілкового комітету.

Ярослав ЛОПУШАНСЬКИЙ, голова батьківського комітету.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 + two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!