Про освіту

Тісна співпраця дає плоди

За ініціативи райдержадміністрації налагоджено тісну співпрацю з районною радою та органами місцевого самоврядування району.

З метою врегулювання процедури передачі майна ВП шахти «Візейська» ДП «Львіввугілля» з державної власності у власність територіальної громади с. Сілець створено робочу групу з визначення переліку майна, яке доцільно передати. До Міністерства енергетики та вугільної промисловості подано пакет документів про передачу моста в с. Волсвин у власність територіальної громади. 

 Для забезпечення додаткового охоплення дітей дошкільною освітою були відкриті навчальновиховні комплекси «ЗШ – дитячий садок» у селах Бутини, Стремінь, Борове, Перемисловичі, Куличків, Себечів, Межиріччя, це дало змогу охопити 150 дітей дошкільною освітою.

За результатами участі в обласному конкурсі мікропроектів 27 навчальних закладів освіти отримали перемогу з наступних напрямків:

• «Розвиток мережі ДНЗ» – чотири навчальні заклади.

• «Енергозбереження в освітній сфері» – 21.

• «Створення якісного середовища. Освітні округи» – два.

Для реалізації в 2015 році подано 34 проекти на участь у цьому конкурсі.

Окрім того, район взяв участь в конкурсі проектів сприяння розвитку соціальної інфраструктури «Енергозбереження» за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій, одним з переможців став Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей». 

З метою створення сприятливого середовища для сталого соціальноекономічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розроблення та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив район став учасником третьої фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

26 червня урочисто відкрито міжнародний пункт пропуску «УгринівДолгобичів». Це дасть нові можливості у розвитку економічних, соціальних та культурних зв’язків між Україною та Польщею.

Отримано згоду керівництва «Укрпошта» щодо можливості використання приміщень в триповерховій будівлі в центрі Сокаля, яка належить відділенню поштового зв’язку «Сокаль1».

За ініціативи райдержадміністрації та при підтримці районної ради, на виконання Законів України «Про державноприватне партнерство» та «Про співробітництво територіальних громад» укладено угоди з ПП «Соріс» на виконання робіт по ремонту автодоріг загального користування місцевого значення та закуплено матеріали для проведення ремонтних робіт в селах Стенятин, Опільсько, Хоробрів, Тартаків. Розпочато процес ревізії та обліку мостів на території Сокальського району.

За активної участі голів райдержадміністрації та районної ради неодноразово проводилися виїзні наради щодо ремонту автодороги: Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква (Р-15) на ділянці протяжністю км 123+000 і км 129+000
Для захисту прав біженців створено Штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщаються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО. Найбільш потребуючі сім’ї отримали одноразову допомогу за рахунок коштів ООН. 

Всі ми знаємо, що матеріальне забезпечення Українського війська, на жаль, погане. Під час відправки вояків Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України м. Великі Мости в зону АТО, надано матеріальну допомогу (військова форма, бронежилети, дизельне паливо, тепловізори, котел на тверде паливо, продукти харчування, одяг та засоби гігієни).

Для захисту прав біженців створено штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщаються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО. Найбільш потребуючі сім’ї отримали одноразову допомогу за рахунок коштів ООН. 

Анатолій ВАСИЛИШИН, заступник голови Сокальської райдержадміністрації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.