Головна / Про освіту / Тиждень дитячої книги

Тиждень дитячої книги

Уже традиційно проходив тиждень дитячої книги, який підготували і провели бібліотекарі ВНВК Оксана Ферендович, Марія Витрикуш, Оксана Крук.

У сучасному світі, де все більшої популярності набувають комп’ютерні технології, все ж важливість книги не зменшується. Найближчими книгами школярів є підручники. Тому відвідувачі шкільної бібліотеки взяли участь у бліцопитуванні «Скільки коштує підручник». Адже збереження їх у хорошому стані – важливе завдання. Протягом останніх років учні старших класів поступово були забезпечені новими підручниками. Але чи всі вони у такому стані, як були, коли їх тільки отримали? Було проведено бібліотечні уроки «Книга наш друг і порадник», конкурс малюнків «Чарівна мить казкова», виховний захід «Чи знаєте ви казки?. Також було проведено день голосного читання спільно з учнями молодших класів та вихованцями дитячого садочку. Та найбільше учнів зацікавила участь у виставі. Учні спробували себе в акторській справі (на знімку вгорі).
Із 11 по 15 квітня проходив тиждень фізики. У понеділок учні взяли участь у турнірі логіків, в якому перемогу здобув Любомир Висоцький (10Б клас). Для учнів 11 класів у вівторок вчитель фізики Ігор Кірик провів астрономічні спостереження, приурочені 50ій річниці 1го польоту в космос Юрія Гагаріна. Учні старших класів уже починають замислюватись над подальшим шляхом у доросле життя, вони починають вивчати майбутні професії. Тому для учнів 10х класів Юрій Кірик продемонстрував відеофільм про фізичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. Та найцікавіші заходи ті, у яких учні розповідають і показують для своїх однолітків. Так, у четвер, 14 квітня, учніслухачі МАН з фізики представляли свої роботи та доробки, досліди, фокуси, наукові роботи для учнів 7-9 класів. А у п’ятницю в актовому залі відбулось шоу «Руйнівники міфів», на якому вчителі Ігор Кірик та Юрій Кірик разом з учнями, слухачами МАН з фізики, демонстрували застосування в житті цікавих дослідів та фокусів.

Ірина УШАК,
Іванна АНТОНЮК, Великомостівський НВК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!