Головна / Про освіту / Традиційно в Сокальській гімназії ім. Олега Романіва відбулися Козацькі забави

Традиційно в Сокальській гімназії ім. Олега Романіва відбулися Козацькі забави

Особливістю було те, що цьогоріч змагалися у спритності та вправності не лише старшокласники, а й хлопці середніх класів. Перемоги здобули команди 1(5)Б, 2(6)А, 3(7)Б, 4(8)Б, 5(9)А класів. 

А потім змагалися команди 6(10)7(11) класів. І зовнішній вигляд, і представлення, а особливо виконання Державного гімну свідчили про національний дух кожного, хто прийшов на змагання. 

Після представлення і привітання команд, виступили з показовими вправами кращі легкоатлети гімназії: Назар Лисяк і дівчата 5(9)Б класу. А далі почалася запекла боротьба за перемогу. Хлопці демонстрували не лише спритність і хорошу спортивну підготовку, а й уміння працювати в команді, чесно і перемагати, і програвати. Завдяки чітко спланованим діям учителів фізкультури Ольги Лаговської, Галини Курівчак та Антона Долівця (вчителя предмету "Захист Вітчизни"), змагання вдалися. Команди змагалися в естафетах на швидкість, силових конкурсах, стрільбі з гвинтівки та розгадували військовоісторичну вікторину, а вболівальникам було запропоновано написати лист українському сепаратистові (було цікаво!!!). Після кожних трьох конкурсів журі оголошувало результати. Спершу лідирувала команда 7(11)Б класу, але в останніх конкурсах її випередила на один бал команда 7(11)А класу. 

Традиційно переможців нагородили бубликовим намистом, а кожна команда, окрім цього, отримала несподіваний подарунок  солодку ялинку із печива та цукерок. Цей символ Майдану і Революції гідності у ці тривожні дні мав "запрограмувати" майбутнє кожного учасника змагань на віру в перемогу добра  миру в Україні! 

Юлія ЮЩАК, учениця 6(10)Б класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!