Про освіту

Турнір пам’яті Ярослава Дробиняка

З метою сприяння розвитку футболу на Сокальщині, зміцнення здоров’я та гармонійного розвитку громадян, на базі Тартаківської ЗШ І-ІІІ ст. ім. Петра Саноцького провели турнір з футзалу, присвячений пам’яті Ярослава Дробиняка – колишнього директора (1993-2004 рр.), а також тренера сільської команди «Зоря», який, займаючи таку посаду, був доброю і чуйною людиною, піклувався про розвиток школи та спорту на високому рівні, з розумінням ставився до колег по роботі. Футбол відіграє oсобливу роль у вихованні та оздоровленні молоді.

Директор школи Ольга Дідич згадала добрим словом свого колегу. Начальник відділу освіти Роман Монастирський зазначив, що доброю традицією є проведення такого турніру, а дружина покійного – п. Галина щиро подякувала за світлу пам’ять чоловіка.

Присутні вшанували пам’ять Ярослава Дробиняка і всіх, хто загинув на Євромайдані та на Сході хвилиною мовчання та виконали Державний Гімн України. У турнірі взяло участь п’ять команд: Перв’ятичі, учні Тартаківської школи, Тартаків, Горбків, відділ освіти. В результаті посиленої боротьби перемогла команда села Тартаків, друге місце у горбківських футболістів, третю позицію здобула команда освітян. Переможці нагороджені грамотами та перехідним кубком. Бажаємо усім не зупинятися на досягнутому, продовжувати демонструвати футбол високого рівня і здобути ще не одну нагороду.

Юлія Козійчук, педагог-організатор Тартаківської школи.

 

 

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.