Головна / Про освіту / Творчий портрет учителя

Творчий портрет учителя

У Пристанській загальноосвітній школі І ІІ ступенів проходив  окружний семінар вчителів третіх класів. Вчитель цієї школи Наталія Тимків провела цікавий, урізноманітнений формами і методами, урокярмарок з українського читання  на тему: "Народ вчить, як на світі жить". До цього уроку педагог та діти сумлінно готувались. Працювали в малих групах: досліджували, займались пошуковою діяльністю.  На уроці панувала доброзичлива атмосфера. Усі завдання  сприяли  реалізації поставленої триєдиної мети.

Автор цих рядків організувала з педагогами  методичний диспуттренінг "Творчість вчителя  це необхідність чи данина моді". Були запропоновані ігрова вправа "Як ти себе зараз почуваєш?", дискусія з використанням гри "Мікрофон", вправа "Сильна ланка", бліцтурнір, анкета "Я – творча особистість". В результаті анкетування виявилось, що кожен присутній педагог прагне творчо працювати.
 
З використанням новітніх технологій  у навчальновиховному процесі ознайомили вчителі Галина Музика (Велиомостівський НВК) та Марія Старченко (Межирічанська ЗШ І-ІІ ст.). Вони детальніше зупинилися на прийомах, методах, які найчастіше використовують у власній роботі. Наголосили, що інтерактивне навчання є однією з найбільш гнучких форм включення кожного учня в роботу, забезпечує перехід від простих до складних завдань, вчить використовувати не готові знання, а здобувати їх із власного досвіду, що спонукає до розвитку мислення.
 
Вчителям шкіл першого ступеня  запропонували взяти участь у конкурсі на кращий кабінет, а всім педагогам  провести шкільний конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика і визначити представника для участі в  районному етапі.
 
Ірина СТРУК, керівник окружного методоб`єднання вчителів 3-х класів, вчитель початкових класів Великомостівського НВК.
 
Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!