Про освіту

Творчих учнів Сокальщини нагородили грамотами та дипломами

18 травня 2018р. у місті Сокаль проходили урочисті заходи з нагоди закінчення навчального року у школі мистецтв та нагородження переможців конкурсу від благодійного фонду ” Майбутнє України. Сокальщина”.

Вже понад десять років поспіль благодійний фонд “Майбутнє України. Сокальщина” разом з відділом освіти Сокальської РДА та за підтримки меценатів з Канади, Австралії та Англії, проводять конкурс і цим самим підтримують дітей соціально незахищених верств населення Сокальщини.

Підбити підсумки року, а також нагородити активних учасників конкурсу, організатори запросили  голову районної ради Миколу Паська. Про даний захід, він на сторінці у мережі фейсбук написав наступне: “Вітаю переможців конкурсу обдарованих дітей, який проводив благодійний фонд ” Майбутнє України” під керівництвом почесного громадянина Сокальського району Юлія Лукомського. 44 випускники з різних шкіл району отримали грошові премії дякуючи допомозі української діаспори з Канади, Америки, Великобританії, Австралії. 

Після нагородження учасників конкурсу, голова районної ради, разом із директором школи мистецт Оксаною Думанською вручив дипломи випускникам. “Також нині дипломи отримали випускники школи мистецтв імені Віктора Матюка. Дивлячись на наших молодих, розумних і талановитих людей, ще раз переконуюсь- майбутнє України в достойних руках! ” – зазначив Микола Пасько на сторінці у фейсбук.

Творчих учнів Сокальщини нагородили грамотами та дипломами

751167156
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.