Про освіту

У Львові відкрили академію GROHE – інноваційний центр навчання та професійного розвитку

Відтепер студенти закладу отримають ще більше можливостей вдосконалювати вміння та відточувати знання на практиці.

Академія GROHE – це інноваційний центр навчання та професійного розвитку, який займається підвищенням кваліфікації фахівців у сфері сантехніки та забезпечує їх кар’єру в цьому напрямку. Навчальний простір наповнено найсучаснішим обладнанням, там вже розпочались практичні заняття. Не лише новітні технології у сфері сантехніки, а й висококваліфіковані фахівці Grohe Ukraine сприятимуть навчанню студентів.

«Центр відкрили з метою високоякісної підготовки майбутніх інсталяторів. Тут передбачено підготовку майстрів виробничого навчання й викладачів професійно-теоретичної підготовки, їхня сертифікація відповідно до вимог. В Академії GROHE навчатимуться студенти, інсталятори, проходитиме перепідготовка, підвищення кваліфікації та короткострокові курси, на яких студенти отримають знання та навички зі встановлення, обслуговування, налаштування та ремонту санітарно-технічного обладнання. Таких центрів у різних країнах світу відкрили вже 60, в кожному з них розміщують зразки найсучаснішого устаткування, яке використовують в Європі», – наголосив директор Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва Назар Закаль. ⠀

На відкритті Академії GROHE були присутні генеральний директор «GROHE Україна» Андрій Рудик, працівники департаменту освіти та науки ЛОВА та студенти училища.

«Ми змінюємо підходи у професійно-технічній освіті. Такі інноваційні проєкти дають можливість навчати здобувачів ЗПТО за найкращими у світі практиками. Так, у цьому закладі вже був створений новий НПЦ з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Однак те, що вдалося реалізувати за підтримки компанії “GROHE”, дає нові можливості та мотивацію в першу чергу для учнів. Ми побачили абсолютно сучасний підхід та заглянули по той бік інсталяції, щоб фахівці могли відразу якісно виконати роботу та побачити типові недопрацювання. Крім того, додається можливість працювати з дороговартісним обладнанням. Така платформа для навчання сприятиме набуттю кваліфікації як для учнів, так і для дорослого населення. В перспективі тут планується створення кваліфікаційного центру. Дякуємо всім за цей проєкт», – наголосив начальник відділу профтехосвіти, інновацій та дистанційного навчання департаменту освіти і науки ЛОВА Іван Пикус.

GROHE – один зі світових лідерів у галузі створення комплексних рішень для ванної кімнати та кухні, а також один із найбільших виробників та продавців сантехнічного обладнання. Компанія активно підтримує молодь та сприяє організації профільних навчальних заходів та освітніх центрів.

Голос Сокальщини на GoogleNews