Про освіту

У Львові з понеділка учні 5-11 класів можуть повернутись до очного навчання

Сьогодні відбулося засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому розглянули ситуацію із поширення захворюваності та запропонували ряд послаблень, які можуть ввести у Львові вже із понеділка. Зокрема, з понеділка учні 5-11 класів, зважаючи на ситуацію із захворюваністю в кожному конкретному навчальному закладі, будуть навчатися дистанційно чи онлайн за рішенням керівника школи.

«Щойно ми завершили засідання штабу оперативного реагування з протидії коронавірусу, на якому розглядали декілька рішень, які завтра пропонуватимемо на міську комісію з питань ТЕБ і НС. Ми бачимо певне зниження захворюваності серед дітей, відповідно обмежувальні заходи дають свій ефект. Тому з понеділка учні 5-11 класів будуть навчатися дистанційно чи онлайн за рішенням керівника школи. Там, де ситуація із захворюваністю буде сприятливою, директори навчальних закладів будуть приймати рішення про очне навчання. Там, де можуть бути певні загрози, керівник школи матиме повне право продовжувати навчальний процес дистанційно.

Також ми розглядали можливість роботи секцій та гуртків, але фінальне рішення прийматиметься завтра на комісії.

Якщо говорити про проведення масових заходів чи роботу розважальних закладів, то ми пропонуватимемо ще на тиждень залишити діючі обмеження: перевірка і сертифікату вакцинації, і довідки про негативний ПЛР-тест», – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

 

317209382
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.