Про освіту

У школах Дрогобича та Стебника школярі вже із гарячими обідами, у селищних – будуть із понеділка

У закладах загальної середньої освіти Дрогобича та Стебника уже другий тиждень поспіль реалізовують гаряче харчування для учнів. Таку інформацію озвучив керівник відділу освіти ДМР Роман Грицай.

Напередодні було укладено нові угоди із приватниками щодо забезпечення гарячими обідами учнів Дрогобича та Стебника.

Мова іде про всі навчальні заклади загальної середньої освіти двох міст. За цей час – процес харчування налагоджено, обіди ситні та різноманітні.

Що стосується навчальних закладів сіл Дрогобицької територіальної громади – то за словами Романа Грицая гаряче харчування там стартуватиме із 4 березня.

Така затримка пов’язана із тим, що в більшості шкіл сіл нашої громади довелось здійснити ремонт харчоблоків або ж обладнати під них окремі вільні приміщення цих навчальних закладів. Оскільки, до цього часу харчоблоки цих шкіл не ремонтували десятки років, а подекуди вони були відсутні взагалі, – прокоментував Роман Грицай.

Також за словами Романа Грицая – в навчальних закладах територіальної громади  гаряче харчування буде здійснюватись в різні способи: в деяких навчальних установах розгорнуть стаціонарні буфети, декуди гаряче харчування буде покладено на кейтерингові компанії, в інших – облаштують так зване стаціонарне харчування (опорна кухня).  Зокрема, опорні кухні буде розгорнуто в закладах освіти Лішні, Нагуєвич та Бистриці.

Додамо, на цей навчальний рік згідно рішення виконавчого комітету ДМР про організацію гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти Дрогобицької громади – право безкоштовного харчування збережено за учнями всіх пільгових категорій населення та дітьми із сімей, батьки яких приймали участь у бойових діях.

У відділі освіти зазначають – в останні роки кількість діток з числа пільгових верств населення виросла в рази.

Голос Сокальщини на GoogleNews