Про освіту

У Стаївці на Сокальщині для дітей провели мовний турнір

Ну і головна подія усього квесту-марафону: дві команди – «Мовознавці» та «Діти України» – провели мовний турнір

Завдання були цікавими і різноманітними. Діти добирали синоніми та антоніми до слів, давали відповіді на запитання про мову у бліц-опитуванні, змагалися у вмінні скласти якнайбільше коротких слів із одного багатоскладового. Вони на деякий час навіть побували у ролі поетів, адже повинні були правильно дібрати риму до слів і скласти коротеньку поезію.

У конкурсі капітанів потрібно було утворити назви жителів від назв міст чи територій (думаєте, легко назвати мешканця міста Лубни?) Алінка і Вікуся справилися із завданням дуже добре.

Вболівальники також були не просто спостерігачами. Вони мали можливість відповідати на багато цікавих мовних запитань і заробити бал для улюбленої команди.

Ведучі свята – наші чудові старшокласники – показали себе справжніми майстрами слова. Поетичні рядки у їхньому виконанні не залишили байдужим нікого. Музичні паузи – вірші про мову, пісні і танці – скрасили свято, зробили його барвистим і незабутнім.

За перемогу у кожному етапі квесту команда здобувала один ключ-слово. У результаті із цих слів діти склали крилатий вислів про мову.

За підсумками усіх конкурсів перемогу здобула команда «Діти України», хоча, звичайно, перемогла у нашому квесті дружба, взаємовиручка і командний дух.
Усі учасники отримали грамоти за активну участь у мовному квесті, а також невеличкі подаруночки.

Сьогодні ми також підбили підсумки участі учнів 2,3 і 5 класів (вчителі Валько О.Б. та Гнідець С.Я.) в інтернет-олімпіаді з української мови в рамках проекту «На урок». Усі учасники були нагороджені дипломами різних ступенів.

Щира подяка вчителю української мови і літератури Валько Оксані Богданівні за чудову підготовку і проведення заходу на такому високому рівні. Подяка усім вчителям, які долучилися до організації свята.

Досвід, знання і вміння, набуті під час таких заходів, просто неоціненні для дітей і запам’ятаються їм надовго.

Ростіть справжніми українцями і поціновувачами рідного слова, наші дорогі діти!

Стаївська школа І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука

585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.