Головна / Про освіту / У Хоробрівській школі відзначили 120-річчя від дня народження видатного письменника Михайла Булгакова

У Хоробрівській школі відзначили 120-річчя від дня народження видатного письменника Михайла Булгакова

Було проведено тематичні уроки, присвячені творчості письменника, заочну екскурсію у музей М. Булгакова в Києві, випущено літературну газету "Україна у житті Булгакова", організовано виставку творів письменника та малюнків учнів 11 класу до його роману "Майстер і Маргарита".

В. БИЛЕНЬ, вчитель зарубіжної літератури Хоробрівської ЗШ ІІІІ ст.

Цікаво і змістовно пройшло свято у 4 класі Телязької ЗШ III ступенів. Відвідавши урок позакласного читання "Шляхами козацької слави", який підготувала і провела Галина Володимирівна Чабан, батьки та гості отримали незабутні враження. Думками і уявою всі повернулись у минуле нашого народу, у добу козаччини. З великим захопленням і піднесенням діти розповідали про мужніх і відважних лицарів славного українського народу, співали пісні, ставили сценки.

А потім всі учасники заходу побували на святі "Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти", яке було ніби логічним продовженням уроку. Адже кожна людина у своєму житті повинна сіяти зернинки доброти, бути милосердною, щирою, привітною любити свій народ, свою Батьківщину, бо ми послані на землю, щоб примножувати добро і красу, творити земний рай.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!