Головна / Про освіту / Учні Поторицької школи знайомилися з Ірландією

Учні Поторицької школи знайомилися з Ірландією

Багато чудових звичаїв є у кожного народу, і, мабуть, найпривабливіші з них – свята.  Був час, коли стверджували, що пора старовинних обрядів і свят минула, що навіть у селах тепер ніхто не водитиме танок і не влаштовуватиме святочні ворожіння. Але ось яка дивовижна річ: старовинні звичаї та національні свята ніколи не забували – їх дотримуються і святкують дотепер. Збереглися вони і в багатьох країнах Європи. Люди залюбки поринають у традиційні національні розваги, часом такі цікаві, самобутні й мальовничі, що приваблюють безліч глядачів і туристів.
 Жодного свята не шанують в Ірландії так, як день святого Патріка. Він – національний святий цієї країни, хреститель Ірландії. Шкільний євроклуб "До нових берегів" Поторицької ЗШ І-ІІІ ст. гостинно приймав учнів ЗШ №5 м. Сокаля разом із вчителем англійської мови І. Лисяк. Керівник євроклубу, •Н. Олійник та вчитель англійської мови Н. Олейчук ознайомили присутніх з історією та традиціями святкування свята. Активну участь у проведенні засідання шкільного євроклубу взяли три команди старшокласників Поторицької ЗШ та команда гостей. Учасники завзято змагалися в різнома-нітних веселих конкурсах та забавах. Із захоп-ленням переглянули мультимедійну презентацію у виконанні Поліни Гелик та Софії Олейчук, •які супроводжували народними ірландськими мелодіями і танцями.   

В дружній атмосфері учасники засідання вирішили і надалі продовжувати співпрацю та залучати нових друзів. Адже Європа – наш спільний дім.

Наталія ОЛІЙНИК,
вчитель англійської мови  Поторицької ЗШ І-ІІІ ст. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + nineteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!