Головна / Про освіту / Учні Сокальщини відчули усі переваги міжнародного екзамену PTF

Учні Сокальщини відчули усі переваги міжнародного екзамену PTF

На базі Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 відбулись навчальний семінар та пробний екзамен з англійської мови у рамках міжнародного екзамену PTE. Учні мали змогу ознайомитись з умовами проведення екзамену та його перевагами над іншими екзаменами міжнародного рівня. На семінарі були присутні 20 учнів з різних шкіл та вчителі з Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3, Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей", Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5, Сілецької  ЗШ І-ІІІ ст.

Методист Сокальського РМК Оксана Савчук-Царинська повідомила, що мiжнародна компанiя Pearson Education – лiдер на ринку освiти. Її пiдручники, мультимедiйнi засоби навчання та тестування використовують бiльш нiж 100 млн. людей у всьому свiті. В компанiю Pearson Group входять близько 100 дочiрнiх компанiй, якi займають провiднi позицiї в сферi освiти та видавничої справи. До них належать такi вiдомi компанiї, як Longman, Financial Times, Penguin, Prentice Hall i Edexcel, а компанiя ЕСТУА (English Centre of Testing in Ukraine) – ексклюзивний представник Pearson Language Tests в Українi та представила Свiтлану Малетич – офіцiйного представника компанiї ЕСТУА в Захiднiй Українi. Компанiя ЕСТУА надає унiкальну можливiсть пройти тестування та отримати безтерміновий мiжнародний сертифiкат, який визнають навчальнi заклади та роботодавцi у всьому свiтi. 

Охочі можуть пройти тести PTE General (з загальної англiйської для дорослих), та PTE Young Learners (з загальної англiйської для дiтей). Всi тести PTE розробляють i перевiряють у Великобританії, тому ті, хто складатиме екзамен, можуть бути впевненi в об'єктивностi оцiнки своїх знань.

С. Малетич провела змістовний тренінг із старшокласниками, розповівши про те, що популярнiсть екзаменiв PTE зараз швидко зростає, оскільки вони мають низку дуже важливих переваг, а саме: акцент не на теорії, а на практицi; сертифiкати PTE є безтерміновими та не потребують повторного складання екзаменiв; немає необхiдностi у пiдготовцi до особливого формату екзамену; для пiдготовки до екзаменiв PTE можна використовувати стандартнi британськi пiдручники, що задовольняють вимоги CEFR, у яких використовується комунiкативна методика.

Учні, які склали іспит, отримують такі переваги перед своїми ровесниками: міжнародний сертифікат, що підтверджує знання англійської мови; звільнення від шкільного випускного екзамену з англійської мови; річну оцінку з англійської мови – 12 балів (!); оцінку з англійської мови в атестат – 12 балів (!).

Отже, PearsonTests – це мiжнароднi екзамени з англiйської мови для носiїв iнших мов. У процесi тестування перевiряється рiвень володiння мовою, а також чотири мовних навички: читання, письмо, говорiння та аудiювання (сприйняття на слух). Екзамени PTE не мають вiкових обмежень: скласти їх може будь-який кандидат, для якого англiйська не є рiдною мовою. Pearson Language Tests видають мiжнароднi сертифiкати з англiйської мови відповідно до рівнів володiння англiйською мовою, встановлених Радою Європи. Щодо Edexcel, то це найбiльший екзаменацiйний центр у Великобританії, який входить у групу компанiй Pearson, спiвпрацює з бiльш нiж 25000 шкiл, унiверситетiв, колледжiв i навчальних закладiв Великобританії, має фiлiали в понад 100 країнах свiту. Edexcel – це екзаменацiйний центр тестiв PTE General i PTE Young Learners.

Варто відзначити високий професіоналізм С. Малетич, яка за короткий період часу змогла створити атмосферу справжнього екзамену, адже великий інтерес викликала саме практична частина семінару, коли старшокласники змогли відчути реальну атмосферу складання іспиту. Активну участь у спілкуванні та обговоренні проблемних питань взяли учні 10 класу Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3 К. Ільницька, І. Фенчин, Х. Оганесян, які показали вміння спілкуватись відповідно до запропонованої ситуації.

На завершення семінару учасники щиро подякували його організаторам та висловили бажання взяти участь у міжнародному екзамені. Адже екзамени PTE General i PTE Young Learners допомогають учням досягти вiльного володiння англiйською мовою у будь-яких ситуаціях, умiння використовувати мову в реальних життєвих ситуацiях – у навчаннi, на роботi, у повсякденному спiлкуваннi, подорожах…

Леся ДРАГАНЧУК,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − 9 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!