Головна / Про освіту / Учні Сокальського МАН-у стали призерами ІІІ етапу всеукраїнського конкурсу захисту науково – дослідницьких робіт

Учні Сокальського МАН-у стали призерами ІІІ етапу всеукраїнського конкурсу захисту науково – дослідницьких робіт

Традиційно на початку травня в Сокальській Малій академії наук проходить учнівська конференція. Її метою є популяризація знань і залучення учнів до поглибленого вивчення навчальних  предметів, розвитку інтелектуальних здібностей та науково-дослідницьких навиків, активізація творчої діяльності у вільний від навчання час.

Проведення даного заходу було започатковано першим директором МАНу Іваном Каспруком, який пішов із життя у 2012 році. Але його традицій продовжують надалі жити і підтримуватись колективом та слухачами малої академії.

Учнівська конференція розпочалась із хвилини мовчання за Іваном Каспруком та із спогадів про життя викладача. Його учениця, колега, а тепер – керівник МАНу Світлана Мусій ще раз нагадала присутнім про освітню діяльність Івана Григоровича. Саме завдяки його ініціативі селище Жвирка має таку велику і хорошу школу, а Сокаль –  Малу академію наук.

На сьогодні МАН – це освітній заклад, який має ким пишатись та гордитись. Адже за 12 років її існування 2 слухачів стали Президентськими стипендіатами, 91 слухач став призером ІІ, обласного етапу, всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт. І найголовнішим досягнення цього року – 6 слухачів МАНу стали призерами ІІІ всеукраїнського етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт.  

Учасники конференції, які роблять перші кроки у наукові діяльності, презентували 14 науково – дослідницьких робіт з математики, історії, валеології,мистецтвознавства, географії, інформатики, хімії і ін.

Гостями конференції були: начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський, син І.Г. Каспрука – Ігор Іванович – проректор Львівського університету бізнесу і права, директор громадської організації « Європейський діалог», внук – Святослав Ігорович – головний спеціаліст з  туризму Львівської ОДА, методист відділу освіти Зажицька Г.М., Веклин Олег- аспірант кафедри соціально- економічної географії Львівського НУ ім. І. Франка. Родина висловила слова вдячності організаторам конференції, а учасники отримали цінні подарунки і грошову винагороду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven + 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!