Головна / Про освіту / Учні Сокальської санаторної школи-інтернату відвідали музей «Сокальщина»

Учні Сокальської санаторної школи-інтернату відвідали музей «Сокальщина»

Учні 5 класу Сокальської санаторної школи-інтернату відвідали історико-краєзнавчий музей «Сокальщина».

Варто зазначити, що багато наших співвітчизників їдуть закордон щоб важко працювати за копійки. Більшість дітей в школі-інтернаті мають батьків, які тимчсово працюють закордоном. І деякі з них стикаються з проблемою легалізації документів про освіту. Під час переїзду в іншу країну будь-який емігрант стикається з необхідністю надати чинності всім своїм документам, і , як правило, входить в цей процес. Тому необхідно звертатися до спеціалістів, таких як Бюро легалізація Апостиль, яке швидко забезпечить переклад та легалізацію всіх необхідних документів.

Школярі мали змогу долучитись до цінних старожитностей: історичних документів, світлин, предметів побуту, стародавнього одягу, вишиваних речей, архифактів, пов’язаних з історичним минулим рідного краю. До глибини душі пройняли п’ятикласників розповіді екскурсоводів п. Валентини Скибінської та п. Марії Гринюк про старожилів Сокальщини, їх сімейними реліквіями, які стали експонатами музею. Дітей дуже зацікавили експонати про всесвіт та нашу планету.

Завершилася екскурсія спільною молитвою за Україну. Розчулені діти ще довго обговорювали почуте, пригадували історичні події, важливі для їхніх родин та просили про наступну екскурсію

Наталія ХРИПЛЮК, Світлана КРИЦЬКА, педагоги Сокальської санаторної школиі-нтернату.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!