Головна / Про освіту / Учні старших класів Великомостівського освітнього округу здійснили екскурсію у Великомостівський навчальний прикордонний загін

Учні старших класів Великомостівського освітнього округу здійснили екскурсію у Великомостівський навчальний прикордонний загін

З метою покращення військово-патріотичного виховання молоді та пропаганди військової служби за контрактом, за сприяння районного військового комісаріату учні старших класів Великомостівського освітнього округу здійснили екскурсію у Великомостівський навчальний прикордонний загін.

Відбулися показові заняття з різних видів діяльності загону. Майор В. Намазов ознайомив із засобами радіохімічного захисту та екобезпеки.

Капітан А. Євстіфєєв дав можливість юнакам відчути себе водіями автобронетанкової техніки. Озброєння та спорядження персоналу мобільних підрозділів Державної прикордонної служби України продемонстрував лейтенант Ю. Хрущ, а старший прапорщик О. Цімерман розповів про те, як військових забезпечують продовольством. Старшокласники з цікавістю слухали розповідь А. Хмелевського про внутрішній порядок та розміщення військовослужбовців. Учні побували у спальному та побутовому відділах загону. Захоплююючим був показовий виступ кінологів зі своїми вихованцями, під керівництвом В. Плюти, які продемонстрували вміння і навички собак, що несуть службу на кордоні України.
Ми вдячні начальнику виховного відділу прикордонного загону полковнику О. Пальцеву за змістовну, пізнавальну екскурсію.

Петро НОСАЛЬ,
заступник директора з виховної роботи
Великомостівського НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 + 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!