Про освіту

Учні Малої академії наук з Сокаля здобули призові місця на конкурсі учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина ‒ Україна»

З метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління була започаткована Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина ‒ Україна». Для участі в експедиції учасниками проводиться пошукова, науково – дослідницька робота, збір емпіричних даних, фактичних матеріалів, статистичної інформації під час походів, експедицій, подорожей.

За підсумками 2021 року І місця у І турі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» здобули слухачі Сокальської Малої академії наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського Весній Роксолана (учениця 11 класу Сокальської ЗШ І – ІІІ ступенів №2) і Пісня Наталія (учениця 11 класу Жвирківської ЗШ І – ІІІ ступенів). Журі відзначило високий рівень виконання робіт та їх унікальність. Зокрема, надзвичайне захоплення, за словами Михайла Набитовича, викликала робота «Мистецька палітра Ольги Володимирівни Пенюк-Водоніс», у якій проаналізовано творчу індивідуальність Ольги Пенюк – Водоніс, розкриті особливості її музичного та поетичного доробку на Сокальщині.

Відповідно до результатів ІІ (обласного) етапу юні дослідниці здобули ІІ місця у номінаціях: «Із батьківської криниці» і «Духовна спадщина мого народу».

Щиро вітаємо з черговими перемогами Роксолану і Наталю та наукового керівника Світлану Степанівну Мусій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.