Про освіту

Учні шкіл Сокальської громади пройшли курс навчання для якісного планування та організації майбутніх молодіжних проєктів

Учні шкіл Сокальської громади взяли участь у проєкті «Навчання для молодіжних просторів в громадах»

У Сокальській МАН 29 листопада відбувся другий етап навчальної сесії в межах проєкту «Навчання для молодіжних просторів в громадах», організатором якого став львівський осередок Української Академії Лідерства (УАЛ) за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА в рамках обласної програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки.

Заступник керівника суспільного розвитку львівського осередку УАЛ Андрій Павленко спільно із студентами Академії провели «Стратегічну сесію», де розповіли про залучення нових людей до проєктів, пошук ресурсів, планування коштів та очікуваний результат. Андрій Павленко заявив, що дуже круто, що молодь залучена до активності і цей захід зможе зорганізувати подальші ініціативи. Адже мета сесії – підтримка інституційних молодіжних центрів, яка модернізує їх свіжими ідеями, що йдуть по принципу «від молоді до молоді».

Опісля відбувся Game evening, де студенти Академії провели інтелектуальні ігри «Що буде далі?», «Мафія», «Де детектив?», «Хто я?»  для молоді Сокальщини. Таким чином учні шкіл, молодіжних організацій (зокрема Пласту, Регіонального учнівського парламенту, Improveрів) пройшли курс навчання для якісного планування та організації майбутніх молодіжних проєктів, що зможуть вирішити ряд проблем громади.

Одна із ініціаторів участі Сокальської громади в проєкті Анастасія Сольвар зазначає: «Ця зустріч була потрібною, адже ми знайшли людей, які хочуть працювати на розвиток Сокальщини. Мета заходу – підсилити теперішні молодіжні організації новими людьми, виявити, так би мовити, «молоду кров», яка власним баченням та ідеями зможуть зробити Сокальщину ще кращою».

Нагадаємо, що участь Сокальської громади в програмі  відбулась завдяки ініціативній групі з представників Пласту, Відділу культури Сокальської міської ради та безпосередньо Сокальської міської ради, які успішно пройшли відбірковий та перший етап проєкту.

Богдан Козійчук, для Голосу Сокальщини

Голос Сокальщини на GoogleNews