Про освіту

В Белзі місцева школа отримала нові школярики

4 липня в Белзькому опорному закладі середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулась урочиста передача автобуса «Школярик»

Оглянути новий транспортний засіб та привітати шкільну громаду з визначною подією прийшло дуже багато гостей: заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, депутати Сокальської райради Мирослава Ігнатюк, Наталія Дашковська та Богдан
Петрашкевич, директор Центру з обслуговування закладів освіти (ЦОЗО) Микола Мисак та місцеві священнослужителі. В ході урочистостей було сказано багато теплих слів та побажань, а також була проведена екскурсія опорним навчальним закладом, який суттєво поповнив свою матеріально-технічну базу за останні 2 роки.

Отець – декан УГКЦ міста Белз Олексій Яворський освятив шкільний автобус та сказав напутнє слово. Директор Белзької навчальної установи Володимир Золочівський подякував Сокальській районній раді, депутатському корпусу за прийняті вірні рішення щодо створення Центру з обслуговування закладів освіти, перетворення Белзької школи в опорний заклад, за виділення співфінансування для придбання шкільних автобусів. Адже, завдяки ефективній співпраці Сокальської райради, ЦОЗО, педагогічного колективу та батьків, міська школа оновлюється та модернізується, створюються необхідні умови для учнів, щоб їм було цікаво здобувати знання. Йдеться про сучасні класи, найсучасніші технології, забезпечення культурного і спортивного дозвілля дітей. Зокрема, за останні два роки, в Белзькому опорному закладі були зроблені ремонти, оновлено комп’ютерне обладнання, вирішена гостра багаторічна проблема із підлогою на першому поверсі, яка була в катастрофічному стані.

Про успішне впровадження на Сокальщині освітньої реформи говорив і заступник голови Сокальської райради Василь Бойко: «Завдяки рішенню районних депутатів щодо створення Белзького опорного закладу, школа отримала близько 2 млн.грн з обласного
бюджету. Ці кошти були скеровані на розвиток установи, придбання комп’ютерного обладнання. Загалом, в міський навчальний заклад  надійшло 3 млн.400 тис.грн. з бюджетів різних рівнів на створення сучасного та комфортного освітнього простору. Ще одне важливе рішення районних депутатів – це створення «Центру з обслуговування закладів освіти». За два роки ефективної управлінської діяльності ЦОЗО, було зекономлено близько 20 млн. коштів, попри виконання всіх запланованих заходів: виплати зарплати, оплата за енергоносії, харчування та підвезення дітей. І це стало вагомим підґрунтям для оновлення матеріально-технічної бази всіх шкіл району. Зекономлені гроші були пропорційно розподілені між всіма навчальними закладами Сокальщини. З них частина була скерована на придбання шкільних автобусів. Я сподіваюсь, що вони довго служитимуть дітиям та вчителям, які зможуть безпечно діставатись до навчальних закладів», – підсумував Василь Бойко.

Після урочистої церемонії передачі, гості мали можливість побачити, що Белзький опорний заклад дійсно вийшов на новий рівень освіти. Три найсучасні мультимедійні панелі, оснащені всім необхідним класи з різних предметів, відремонтовані приміщення – все це створює в школі сучасний, інтерактивний, багатофункціональний освітній простір, куди діти із задоволенням приходять, щоб виявити і розкрити свої справжні таланти.

Додамо, що шкільний автобус був придбаний у межах обласної програми розвитку освіти Львівщини на умовах співфінансування з районного, обласного та державного бюджетів: 30%, 25% та 45% відповідно.  Загальна вартість одного «Школярика» становить 1 млн 800 тис.грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.