Про освіту

В Червонограді розпочав роботу дитячий-музичний табір для дітей “Music Camp International”

У Червонограді вдруге реалізовуватимуть спільний проект. Розпочався він з понеділка, 22 жовтня, і триватиме до 26.

“Music Camp International” проводить дитячий-музичний табір для дітей віком від 11 до 16 р. Вже 15 років поспіль він проходить у різних великих містах України. За ці роки-роботи в Україні учнями ініціатора таборів у Східній Європі американського диригента та педагога Констанції Фортунато стали більше 15 тисяч дітей і зараз до них приєдналися ще півтори сотні червоноградців та мешканців Сокальщини.

Під час занять, як наголосили організатори проекту, вони відвідуватимуть учнів в їхніх інструментальних класах учні і навчатимуть хоровому співу. За словами американки Констанції, музична освіта НЕ обов’язкова!

За цей тиждень кожна дитина навчиться хоровому співу. Вивчить 6 творів 4 мовами та опанує базові навички гри на 1 або 2 інструментах.

Фіналом кемпу буде гала-концерт, який проходитиме в суботу, 27 жовтня, в супроводі симфонічного оркестру, у якому і візьмуть участь усі діти-учасники табору.

Нагадаємо, проект “Music Camp International” проходить на наших теренах за підтримки Червоноградської міської ради та Фундації розвитку Червонограда.

Медіа-партнер ТРК «Сокаль».

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.