Про освіту

В Червонограді нагородили стипендіатів міської ради у Палаці Потоцьких

25 травня в Палаці Потоцьких нагороджували талановитих, ерудованих, винахідливих, креативних і неймовірно обдарованих молодих людей, яких впевнено можна назвати учнівською елітою нашого міста.

Про це повідомили у Червоноградській міській раді.

Для 15 хлопців та дівчат (переможців конкурсу-захисту наукових робіт та мистецьких фестивалів), їхніх батьків та педагогів Червоноградська міська рада спільно з Будинком дитячої та юнацької творчості та Червоноградською школою мистецтв влаштували святкову імпрезу.

Окрім стипендіатів, відзнаками були нагороджені і вихованці Станції юних техніків, переможці обласних і всеукраїнських змагань з радіоелектронного конструювання Мартин Пляцко та Володимир Вандзьо.

Цьогоріч стипендією міської ради нагороджені:

  • Христина Лісоцька (учениця 11 класу ЧСШ№ 8 – призерка ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови
  • Роман Бабанов (учень 11 класу ЧСШ№ 8 – призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії
  • Ігор Дмитров (учень 11 класу ЧСШ№ 8 – призер обласної олімпіади з інформатики
  • Катерина Ганжала ( учениця 11 класу ЧЗШ№ 12) – призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії
  • Христина Пачковська (учениця 10 класу Червоноградського ліцею) переможниця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з математики
  • Микола Манько (учень 11 класу ЧЗШ№ 4) – призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з комп’ютерних наук
  • Ірина Михалюк (учениця 11 класу ЧЗШ№ 12) – призерка ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з української мови
  • Софія Стародуб (учениця 10 класу Червоноградського ліцею) – призерка ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з психології

Призери заключного етапу Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»:

  • Ірина Паньонтко (учениця 11 класу ЧНВК №3) – «Графічна композиція» (ІІ місце)
  • Анна Горська (учениця 8 класу ЧНВК №3) – «Декоративна тематична композиція» ( І місце )
  • Олена Коваль ( учениця 7 класу ЧЗШ №9) – «Графічна композиція» (ІІ місце)
  • Яна Нестер (учениця 10 класу ЧЗШ №9) – «Живописна композиція» (ІІІ місце)
  • Маркіян Гудим (учень 6 класу ЧЗШ №12) – «Декоративна тематична композиція» (ІІ місце)
  • Станіслав Івашків (учень 8 класу ЧЗШ №12) – «Живописна композиція» (ІІ місце)
  • Ліна Кравчук, Анна Горська, Вікторія Федаш (вокальне тріо ансамблю «Перлинка» ЧНВК №3, учениці 8 класу) – «Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі, вокально-хорові колективи» (ІІІ місце)

До слова, Анна Горська була номінована двічі – і за особистий результат, і у складі вокального колективу “Перлинка”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.