Про освіту

В Червонограді не будуть проводити урочисті лінійки в школах після завершення навчального року

28 травня в закладах загальної середньої освіти завершується навчання.

Проте, з огляду на карантинні обмеження, проведення урочистих лінійок не передбачається. Натомість у класах відбудуться урочисті виховні години «Школо, прощавай! Літечко, стрічай!», під час яких підіб’ють підсумки навчального року.

Учні разом з класними керівниками згадають найцікавіші моменти цього незвичного онлайн-навчання (а згадати, повірте, є що!), позмагаються в різноманітних квестах, складуть жартівливі побажання один одному на канікули – словом, проведуть цю годину весело і творчо! Якщо дозволять погодні умови, то частина святкування переміститься на шкільні подвір’я чи в сади. Звісно, найбільш успішні учні отримають похвальні листи та подяки. А ще педагоги вкотре нагадають школярам найважливіші правила безпечної поведінки під час літнього відпочинку.

Відповідно до рішення Міністерства освіти і науки України випускники 4, 9 та 11 класів цьогоріч звільнені від державної підсумкової атестації. А от зовнішнє незалежне оцінювання 11-класники складатимуть за бажанням, насамперед ті, хто планує вступати до закладів вищої освіти.

Галина Лобащук – головний спецiалiст з питань виховної роботи i позашкiльної освiти Червоноградського міського відділу освіти

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.