Про освіту

В Червонограді оголошено конкурс на посаду директора школи

Відділ освіти Червоноградської міської ради Львівської області оголошує конкурс на посаду директора Червоноградської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 Червоноградської міської ради Львівської області (м. Червоноград, вул. Шептицького, 15) .

Про це Голосу Сокальщини повідомили у Червоноградській міській раді.

Інформацію щодо умов оплати праці можна отримати за тел. 3-11-08 (або каб. 309 відділу освіти).

Участь у конкурсі можуть приймати педагогічні працівники, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж керівної роботи не менше трьох років або стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, мають високий рівень професійної підготовки, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки та відповідають вимогам Закону України «Про очищення влади».

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або уповноважена згідно з довіреністю особа) такі документи:
– заяву на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– автобіографію або резюме;
– заповнений особовий листок з обліку кадрів;
– дві фотокартки розміром 4X6 см.;
– копію паспорта громадянина України;
– копію документів про освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності.
– копію військового квитка ( для військовозобов’язаних );
– довідку про відсутність судимості;
– мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу у каб. 309 відділу освіти Червоноградської міської ради (пр. Шевченка, 19, м. Червоноград, Львівська обл.)

Порядок призначення на посаду директора Червоноградської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 Червоноградської міської ради Львівської області за результатами конкурсного відбору розміщено на сайті Червоноградської міської ради. Додаткова інформація про дату, місце проведення конкурсного відбору надається за тел. 3-11-08.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.