Про освіту

В Червонограді оголошено конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти

Відділ освіти Червоноградської міської ради Львівської області оголошує конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти ясла-садок № 13 Червоноградської міської ради Львівської області (вул. Шухевича, 7) – повідомляє Червоноградська міська рада.

Інформацію щодо умов оплати праці можна отримати за тел. 3-11-08 (або каб. 309 відділу освіти).

Участь у конкурсі можуть приймати педагогічні працівники, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, стаж педагогічної роботи не менше як три роки, мають високий рівень професійної підготовки, організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджатиме виконанню професійних обов’язків та відповідають вимогам Закону України «Про очищення влади».

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи:
– заяву або мотиваційний лист про участь у конкурсі;
– автобіографію;
– заповнений особовий листок з обліку кадрів;
– дві фотокартки розміром 4X6 см.;
– копію паспорта громадянина України;
– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади і запобігання корупції»;
– копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
– перспективний план розвитку закладу.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу у каб. 309 відділу освіти Червоноградської міської ради (пр. Шевченка, 19, м. Червоноград, Львівська обл.).

Етапи проведення конкурсного відбору: прийом документів та їх попередній розгляд, вивчення комісією поданих документів, проведення публічної презентації, співбесіда з кандидатами.

Порядок призначення на посаду директора закладу дошкільної освіти ясла-садок № 13 Червоноградської міської ради Львівської області за результатами конкурсного відбору розміщено на сайті Червоноградської міської ради. Додаткова інформація про дату, місце проведення конкурсного відбору надається за тел. 3-11-08.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.