Про освіту

В ІТ після 9 класу. Триває вступ на оновлену навчальну програму з основ програмування у львівському ВПУ №29 

1 червня розпочалася вступна кампанія у Вищому професійному училищі №29, яка триватиме до 1 вересня. Під час кампанії, 6 липня відбудеться День відкритих дверей на навчальній програмі  “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” в межах проєкту Lviv IT Cluster Academy. Завдяки цій ініціативі, випускники 9-го класу можуть за три роки стати кваліфікованими працівниками та почати роботу в ІТ.

Оновлена програма для професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” у львівському Вищому професійному училищі №29, стартувала у вересні 2021 року. До трансформації дисципліни долучилися представники ІТ-індустрії, бізнесу, влади міста та області. Ця співпраця дозволила створити унікальну навчальну ІТ-програму на базі саме професійно-технічної ланки. Отже, вже за три роки після вступу студент може почати роботу в тех-галузі.

Модернізація спеціальності “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” включила в себе:

  • оновлення змісту програм навчання;
  • оновлення матеріально-технічної бази;
  • створення сучасних лабораторій;
  • залучення працівників ІТ-компаній до викладання;
  • можливість проходження практики в ІТ-компаніях Львова.


Під час навчання, студенти:

  • опановують інструменти та базову методологію розробки програмного забезпечення;
  • отримують знання  із базових (С, C ++, Java) та  спеціалізованих (Javascript, Python) мов програмування;
  • розуміються на операційних системах та основах комп’ютерних мереж
  • володіють основами веб-програмування.

Викладачі від ІТ-індустрії проводять заняття так, щоб отримані знання дозволили   студентам максимально швидко влитися у майбутню команду із мінімальними затратами часу на ознайомлення із щоденними процесами взаємодії на проєкті. Практичний підхід, як один із найбільш цікавих, відзначають і самі студенти оновленої програми з основ програмування:

“Класно, що курс наповнений інформацією, яка використовується на практиці, бо Основи програмування – це фундамент для кар’єри молодого програміста. Найцікавіше в цьому предметі, власне його практичне значення та те, як доступно нам викладають часом складні речі. Крім того, ми отримуємо багато інформації про загальні теми, які стосуються основ спеціальності”, – ділиться враженнями від першого навчального року студентка Христина..

Дізнатися більше про навчальну програму з основ програмування від Lviv IT Cluster Academy у ВПУ № 29, познайомитися з викладачами, поспілкуватися зі студентами, подивитися на навчальні лабораторії та відвідати гуртожиток можна під час Дня відкритих дверей 6 липня за адресою: Львів, вул. Т.Шевченка, 116. Для відвідин події потрібно попередньо зареєструватися. Щоб відвідати подію, необхідно зареєструватися за посиланням

Дізнатися більше про умови вступу до Lviv IT Cluster Academy, можна за посиланням.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.