Головна / Про освіту / У Княжівській школі пройшла зустріч з учасниками АТО “В моїм серці Україна”

У Княжівській школі пройшла зустріч з учасниками АТО “В моїм серці Україна”

У Княжівській школі пройшла зустріч з учасниками АТО "В моїм серці Україна", яку підготувала бібліотекар школи Галина Грицай та учні 10 класу. Вшановуючи Героїв "Небесної сотні", вояків, які захищають цілісність і незалежність України в зоні АТО, організатори урочистостей провели паралель щодо подій, які відбулися під Крутами 29 січня 1918 року, які нагадують реалії сьогодення.

За волю і кращу долю, за незалежність України в боротьбі з більшовицькою тиранією, ми не можемо забути тих людей, славних синів і дочок, цвіт нашого народу, які віддали найдорожче, що є в кожного з нас – життя.

Ми в скорботі схиляємо низько голови перед пам'яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття. Це наша гордість і наші біль і сльози, наша вдячність за все, що вони зробили для нас.

На святі були присутні воїни – односельчани, учасники АТО, які боролись з терористами на сході України: Олег Свистун, Василь Максимів, Михайло Бажун, Іван Борис. На жаль, інші: Юрій Співак, Микола Стельмахович, Віталій Михайловський, Тарас Дищаківський, Ігор Грева з поважних причин були відсутні. Нині перебувають у зоні АТО мешканці нашого села Андрій Ференц, Мар'ян Байрак, Сергій Струсь.

Учні захоплено слухали розповіді учасників АТО. Гості та учні школи мали змогу подивитись відеоролики "Бій під Крутами", "Герої Небесної Сотні". А також на фоні тужливої пісні переглянути презентацію "Наші земляки", присвячену Героям, які віддали життя за незалежність України. Учні співали патріотичні пісні та декламували вірші. Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв, які полягли за свободу України.

Опісля з хвилюванням і вдячністю до учасників АТО та учнів звернулась директор школи Світлана Новосад.

Хай пам'ять про всіх, хто віддав життя за Україну, згуртує нас живих, дасть нам силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої держави. 

На закінчення свята усі присутні виконали гімн "Ще не вмерла Україна".

Галина ГРИЦАЙ, бібліотекар Княжівської школи.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − 15 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!