Головна / Про освіту / В Лучицькій школі відбувся тиждень фізики та астрономії

В Лучицькій школі відбувся тиждень фізики та астрономії

В житті людства є дати, які назавжди закарбовуються в нашій свідомості. Саме такою датою є 12 квітня 1961 року, коли перший житель Землі Юрій Гагарін полетів у космос. 12 квітня в усьому світі відзначають міжнародний День космонавтики. Цій даті в нашій школі був присвячений тиждень фізики та астрономії.

Розпочався цей предметний тиждень загальношкільною лінійкою, на якій було зачитано план його проведення, оголошена фізикоастрономічна вікторина. Пізніше всі учні мали змогу подивитися театралізоване дійство "Суд над інерцією", який підготували учні 8 класу. А наступного дня, 12 квітня, учні та вчителі мали змогу подивитися позакласний виховний захід "День космонавтики. Внесок українців у розвиток космонавтики", який супроводжувався комп’ютерною презентацією "Свято космосу".

Продовжив предметний тиждень конкурс КВК "Фізики сміються", в якому взяли участь команди 9 і 10 класів. Відповідно "Діти Ейнштейна" та "Вдарені струмом" продемонстрували не тільки свої знання з фізики, але й подарували всім присутнім величезний заряд позитивної енергії та гумору, якого нам вистачить на багато часу. Інтелектшоу "Найрозумніший" дало змогу побачити як знають не тільки фізику, але і яким потенціалом загального рівня знань володіють учні 7 та 8 класів. Учні продемонстрували знання біографічних фактів, наукової діяльності, розкриваючи спеціальні теми, що стосуються життя таких видатних фізиків як Архімед, Паскаль, Ньютон, Галілей, Джоуль, Ейнштейн і, закінчуючи знаннями шкільного курсу фізики. Переможцем став учень 7 класу Олег Сорочук. День "Цікавої фізики" особливо викликав підвищений інтерес в учнів середнього і молодшого шкільного віку. Адже ряд дослідів, експериментів, які підготували і продемонстрували учні 10 класу Олег Коткевич, Богдан Войтюк, Петро Джугало, Василь Литнянчин та учні 11 класу Тетяна Бода і Богдан Бойко, викликали велику цікавість і захоплення. Чого варті досліди "Куряче яйце в графині", "Геронів фонтан", "Свинцеві циліндри", "Міцна електролампочка", "Політ ракети" та багато інших. Діти були не тільки пасивними спостерігачами, але і активними учасниками постановки деяких дослідів, що особливо підсилювало їх цікавість до побаченого. Підсумки тижня фізики та астрономії підвели на щотижневій загальношкільній лінійці. Відзначено найактивніших учасників, визначено і нагороджено переможців вікторини. Та найбільш точно і вдало підсумувати тиждень фізики та астрономії можна словами нашого другокласника ВіктораГабріела Борші: "А коли ми будемо вивчати фізику?". Підготували учнів до проведення предметного тижня вчителі Ольга Петрига та Степан Бойко, за що ми їм дуже вдячні.

Богдан БОЙКО,
учень 11 кл. Лучицького НВК "ЗШ IIII ст.  дитячий садок".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!