Головна / Про освіту / В рамках проекту “Схід і Захід разом” Львівщина та Луганщина обмінялися освітянами

В рамках проекту “Схід і Захід разом” Львівщина та Луганщина обмінялися освітянами

У вівторок, 17 жовтня, півсотні вчителів Львівщини вирушили на схід України навчати місцевих школярів у межах проекту обміну педагогами. У свою чергу півсотні вчителів сходу приїдуть вчити науки школярів Галичини.

Уже втретє педагоги із області вирушили на Луганщину в межах освітнього проекту «Схід і Захід разом».

Від Сокальського району поїхала вчитель англійської мови Ожга Юлія Ігорівна, яка працює у Сокальському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області.

За попередньою інформацією, вчитель із Сокальщини буде закріплений за Попаснянським районом, адже саме із Попаснянською військово-цивільною адміністрацією Сокальська районна рада підписала угоду, мета якої створити платформу для об’єднання двох регіонів, які живуть в одній державі.

Проект передбачає взаємодію в соціально-культурному та освітньому напрямках.

Як повідомив голова Сокальської районної ради Микола Пасько: “Уже завтра педагоги будуть в Сєвєродонецьку Луганської області, після чого вони розійдуться по школах і два тижні вчитимуть луганських дітей.”

В сою чергу Любомира Мандзій, директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА зауважила, що «Якщо першого разу ми докладали зусиль, аби мотивувати вчителів для такої поїздки, то тепер охочих було значно більше. Переважна більшість педагогів – це молодь, яка розуміє свою соціальну відповідальність та має сформовану громадянську позицію».

Також відомо, що на Львівщину цього тижня приїде відповідна кількість вчителів із Луганська. Серед них – вчителі української мови, математики, інформатики та історії.

До слова. В межах проекту «Схід та Захід разом» відбудеться також обмін досвідом серед діячів культури. В такому обміні візьмуть участь наші сусіди, керівник Народного аматорського ансамблю танцю «Червона рута» ДУВАНОВА Ірина Іванівна із Народного дому міста Соснівка, а також завідувач Дитячої міської
бібліотеки міста Червоноград (філія №9) Сава Катерина Володимирівна.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!