Про освіту

В школі на Сокальщині проходив Тиждень Гідності і Свободи

З 20 по 25 лютого лютого у Стаївській ЗШ І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука проходив Тиждень Гідності і Свободи, присвячений Революції Гідності та подвигу Небесної Сотні.

Розпочався Тиждень 20 лютого лінійкою-реквіємом в пам'ять за загиблими під час подій на Майдані та вулиці Інститутській 18-20 лютого 2014 року.

21 лютого класний керівник 7 класу Лотиш М.П. на відкритій виховній годині «Три роки болю…» розповіла про причини, які стали поштовхом до того, що люди вийшли з протестами проти режиму Януковича. Вчитель наголосила дітям на тому, що ми завжди повинні розуміти, що належимо до родини європейських народів, ми – єдина нація вільних і незалежних людей.

У середу, 22 лютого, участь у Тижні Гідності і Свободи взяли найменші учасники, учні 4 класу (вчитель Сніжинська С.В.). У своєму виступі, присвяченому борцям за волю рідної України, діти читали поезії про Небесних Ангелів – чисті душі, які відлетіли до Бога, щоб своїми молитвами і заступництвом перед Всевишнім просити за нас і за Україну, поки стоятиме світ!

Годину Пам'яті підготували у п’ятницю, 25 лютого, учні 6 і 9 класів із вчителем історії Богун В.Р. Діти наголосили, що Небесна Сотня – назва символічна. Це лицарі, які віддали найцінніше – життя – заради нашого майбутнього, заради мрії про краще майбуття і гідний Європейський вибір. Учні молилися за рідну країну і прикріпили на карті України символічні ангели Миру, які принесуть їй такий очікуваний спокій.

Свічка Пам’яті, хвилина мовчання і тривожно-трагічне «Плине кача»… Такі заходи не залишають байдужими нікого, ми переконані, що вони надовго залишаться у пам’яті наших учнів.

Поезія Майдану, поезія АТО – це твори новітніх авторів, які по-справжньому будуть оцінені через роки. А зараз – це крик серця і біль душі, це гімн справжнім героям, які віддають за рідну землю найцінніше – власне життя.

Небесній Сотні шана і молитва! Вічна пам'ять героям!

Мирослава Ігнатюк

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.