Про освіту

В Школі у Стаївці користуються новітніми технологіями – інтерактивна дошка невід’ємна складова навчання. Відео

Новітні технології – невід’ємна складова навчання

В Стаївці у школі радіють,  адже цього року матеріально-технічне забезпечення школи відчутно покращилося. Окрім забезпечення 1 класу в рамках НУШ, завдяки коштам районного бюджету та перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, ми отримали два інтерактивні комплекси.

Інтерактивна (або розумна) дошка дозволяє управляти процесом презентації: вносити виправлення й корективи, робити кольором позначки й коментарі.

З появою інтерактивної дошки нам не потрібно турбуватися про збереження паперових карт, плакатів і таблиць – у них просто відпадає необхідність. Адже без проблем відображаємо їх на інтерактивній дошці завдяки існуючим навчальним програмам.

Працюючи на дошці електронним маркером як мишею, вчитель може переміщати по поверхні дошки малюнки, фотографії, тексти, копіювати їх, обертати, змінювати їхній розмір і форму. 

https://www.facebook.com/staivka.school/videos/358533828072842/

Проведений урок математики у 7 класі (вчитель Сметана М.О.) та урок географії у 8 класі (вчитель Гломблюк-Шелкович М.І.) із використанням можливостей інтерактивного комплексу показали майстерність вчителів нашої школи у реалізації на уроках одного з найважливіших принципів дидактики – принципу наочності. Разом із сучасними комп’ютерними технологіями – це запорука забезпечення високого рівня засвоєння навчального матеріалу.

В умовах сьогодення успішним є той педагог, який іде в ногу з часом, і вчителі нашої школи це прекрасно розуміють.585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.